11 pokyčių, kurie nutinka jūsų kūnui valgant kiaušinius

Kiaušiniai niekada nėra vadinami supermaistu. Tačiau ši gamtos dovana tikrai nusipelno tokio vardo. Kiaušiniai yra labai maistingi ir juose yra tonų maistinių medžiagų. Daugelis jų net neįtraukti į vadinamąją amerikiečių dietą. Valgykite daugiau kiaušinių, kad gautumėte pakankamai baltymų, amino rūgščių, geležies ir antioksidantų .

Kiaušiniai yra nuostabūs sportininkams ir beveik visiems, kurie bando ugdyti raumenis. Jūs neturėtumėte valgyti tik trynio ar tik baltymų. Valgykite visą kiaušinį. Kiaušiniai užpildomi riebalus deginančiomis maistinėmis medžiagomis (cholinu). Tai yra vienas iš produktų, kuriuos reikia valgyti norint atsikratyti papildomų svarų.

Dr. Molly Morgan, sertifikuota sporto profesionalė ir dietologė, sako, kad kiaušinių spalva priklauso nuo vištienos rūšies. Tačiau tai nekeičia maistinės vertės.

Kiaušiniai yra labai sveiki, todėl juos turėtumėte valgyti kiekvieną dieną. Reikia daugiau priežasčių valgyti kiaušinius?

1. Kiaušiniai jus išgelbės.Jūsų
kūnas gamina vienuolika aminorūgščių, o jums viską atlikti reikia dar devynių. Kiaušiniai suteiks jums kitas devynias rūgštis. Šių rūgščių trūkumas lemia raumenų masės praradimą, silpną imunitetą, silpnumą, nuovargį, plonų plaukų ir odos problemas.

2. Reguliuoja cholesterolio kiekį kraujyje
Cholesterolis gali sukelti daugybę sveikatos problemų. Yra geras ir blogas cholesterolis. Iš kiaušinių yra geras vaizdas.

3. Padidėjęs imunitetas
Kiaušinis ar du per dieną padės jums kovoti su infekcijomis, ligomis ir virusais.

Kiaušiniai puikiai tinka vaikams. Seleno trūkumas gali sukelti Keshano ir Cachino-Becko ligas. Jis gali vystytis tiek vaikams, tiek suaugusiems.

4. Mažesnė širdies problemų
rizika.Per arterijos sieneles lieka blogojo cholesterolio molekulės, sukeliančios aterosklerozę.

Kiaušiniai padidina MTL daleles ir sumažina širdies ligų riziką.

5. Stimuliuoja smegenis.
Cholinas suteikia jūsų kūnui pakankamai energijos ir jėgų. Jis randamas ląstelių membranose. Cholinas yra svarbus acetilcholino sintezėje.

6. Stiprūs dantys ir kaulai.
Kiaušiniai yra retas natūralus vitamino D šaltinis. Šis vitaminas yra svarbus jūsų odai ir dantims. Kiaušiniai padeda organizmui pasisavinti kalcį ir yra svarbūs širdžiai, storosios žarnos ir medžiagų apykaitai.

7. Patobulinta veido oda, sveiki plaukai ir oda
Vitaminai B2, B5 ir B12 yra svarbūs jūsų plaukams, odai ir akims. Šie vitaminai vaidina didžiulį vaidmenį smegenų ir kepenų funkcijose.

8. Regėjimas
Liuteinas ir zeaksantinas sumažina su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracijos ir kataraktos riziką. Šios dvi priežastys yra pagrindinės aklumo ir regėjimo problemų priežastys.

9. Svorio mažinimo
kiaušiniai yra jums tinkamas maistas, nes jie tirpdo riebalus ir sudegina papildomus kilogramus.

10. Pilnumo jausmas
Kiaušinio baltymas veikia jūsų apetitą, kaip ir bet kuris kitas baltyminis maistas. Sotumo indeksas nustato maisto poveikį sotumo jausmui. Kiaušiniai yra sąrašo viršuje.

11. Stresas ir nerimas
Amino rūgštys kiaušiniuose daro įtaką jūsų psichinei sveikatai. 2004 m. Nacionalinės mokslų akademijos atliktas tyrimas nustatė, kad serotoninas mažina nerimą ir stresą 

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer