12-tojo gimtadienio proga nusipirko prabangų „BMW“: nė centro neprašė iš tėvų

Vaikystėje visi gimtadieni buvo ypatingi, o ir dovanos, net ir pačios smulkiausios, reiškė tiek daug. Vis dėlto ar atsimenate, ką esate gavę savo 12-tojo gimtadienio proga?

Sunku patikėti, bet šiais laikais kai kurie vaikai patys sau dovanoja tokias dovanas, kokių neįpirktų nė kai kurie suaugusieji.

Pavyzdžiui, 11 metų mergaitė iš Tailando Nathannan savo artėjančio 12-tojo gimtadienio proga nusprendė sau pasidovanoti prabangų „BMW“ automobilį. Negana to, daugelis nustebins sužinojęs, kad tai mergaitė padarė iš savo užsidirbtų pinigų!

Pasirodo, kad dar būdama maža mergaite, Nathannan ėmė domėtis makiažu, o to pasekoje – ir lankyti specialius makiažo kursus. Vėliau savo žinias ji nusprendė perteikti ir kitiems – ėmė savo patarimais dalintis ir socialiniuose tinkluose bei „YouTube“ platformoje.

Jaunoji vizažistė taip išgarsėjo, kad net BBC netrukus sukūrė apie ją laidą.

2018 metų Londono mados savaitėje Natnannan jau dirbo vizažiste – tai padarė ją jauniausia kada nors čia dirbusia mergina.

Todėl nė neturėdama vairuotojo pažymėjimo, mergina jau gali leisti sau tokias dovanas. „Sveikinu save su gimtadieniu. Šiemet man sueis 12. Labai džiaugiuosi viskuo, ką turiu ir dėkoju savo gerbėjams už paramą. Ačiū – siunčiu jums linkėjimus“, – parodžiusi savo naująjį „BMW“ socialiniuose tinkluose rašė vizažistė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...