24-erių Violeta reikalauja, kad mama mokėtų jai 180 eurų per mėnesį: „Jai suknelėm trūksta“

Turbūt Dalia niekada nesitikėjo, kad jai teks minti teismo slenkstį, o tuo labiau – kad ją ten stums jos dukra Violeta (vardas pakeistas – red. past.). Niekur nedirbanti 24-erių mergina siekia prisiteisti iš mamos po 180 eurų per mėnesį jos poreikių tenkinimui. Tiesa, darbo neturi ir pati Dalia, nes slaugo neįgalų vyrą. Aiškintis, kokia juoda katė perbėgo šios šeimos gyvenime, nuvyko laidos „Prieš srovę“ komanda.

Prieš mėnesį Dalia sulaukė teismo ieškinio, kuriame jos 24-erių dukra Violeta reikalauja priteisti jai išlaikymą – po 180 eurų per mėnesį.

„Ji man nieko neaiškina, tiesiog pareikalavo pinigų, nes jai suknelėm trūksta. Man taip ir pasakė, kad jai suknelėm trūksta pinigų. Jai neįdomu, iš kur, kas, kaip. Ji tik vieną kartą užklausė, kurioje vietoje yra mano žemė Panevėžyje“, – pasakojo Dalia.

Be Violetos, Dalia turi dar 6 vaikus, kuriuos užaugino viena. Vaikų tėvas tragiškai žuvo, kai moteris laukėsi paskutinės judviejų atžalos – vienintelės dukters Violetos.

Šiandien Dalia slaugo savo neįgalų antrą vyrą Kazimierą. Sunkią stuburo traumą patyręs vyras yra prikaustytas prie vežimėlio ir neišgyventų be kasdienio mylimosios rūpesčio.

„Mama, nupirk suknią, mama, nuvežk į Kauną, nuvežk į Vilnių. Visur ir veža. Mane patį, invalidą, į mašiną, ją į galą ir vežam į Kauną pas dantistus. Panevėžy dantistai netinka. Kaip ji groja, taip Dalia šoka“, – pasakojo Kazimieras.

Mamos ir dukters santykiai pašlijo tuomet, kai prieš metus Violeta susirado dvigubai vyresnį širdies draugą. Amžiaus skirtumas kėlė Daliai nerimą, bet neklausydama mamos patarimų, mergina išsikraustė gyventi į vyro šeimos namus. Dalia tiki, kad būtent Violetos mylimojo įtaka verčia ją taip elgtis.

„Teismas spręs ir viskas“, – kalbėdama telefonu su žurnaliste nedaugžodžiavo pati Violeta.

Daugiau istorijos detalių – vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer