3-metės mirtis sukrėtė visą šeimą: mirė suvalgiusi avižinių dribsnių

Kanadoje trimetė mergaitė nakvodama pas draugę staigiai susirgo ir mirė. Bernice Nantanda Wamal tėvams buvo pranešta, kad po pusryčių ji pradėjo vemti.

„Mylinti“ maža mergaitė mirė suvalgiusi užnuodytų avižinių dribsnių draugės namuose ir pradėjusi vemti, teigia policija. Kovo 7 dieną trimetė nakvojo pas draugę, gyvenančią tame pačiame name. Pasak jos mamos Maurine Mirembe, jos draugė, kuri priėmė mergaitę nakvoti su savo dukra, ryte jai paskambino ir pasakė, kad Bernice pradėjo vemti po pusryčių. Maurine sako, kad kai pas ją atbėgo, mergaitė buvo „labai silpna“, jos burna buvo „papilkėjusi“.

Tuo metu Maurine pasakojo „CTV“: „Kai nuėjau pas ją, Bernice buvo paguldyta ant kėdės… Ji buvo labai silpna, pasižiūrėjau į jos burną, ji buvo papilkėjusi. Net suspaudžiau jos pirštuką, kad pažiūrėčiau, ar kraujas juda, bet nieko.“

Buvo skubiai išvežtos į ligoninę

Bernice ir kita mergaitė buvo skubiai išvežtos į ligoninę – viena iš dviejų mergaičių vėliau visiškai pasveiko. Bet Bernice mirė netrukus po to, kai atsidūrė ligoninėje, rašo mirror.co.uk

Francis Ngugi, 45 metų Toronto gyventojas, buvo suimtas šį savaitgalį. F. Ngugi kaltinamas dviejų nuodingų medžiagų įvedimu į avižinius dribsnius su siekiu sukelti pavojų žmonių gyvybei, dviem sveikatos sutrikdymo atvejais, kurių vienas baigėsi mirtimi.

Toronto policija praneša, kad suimtasis nuodingos medžiagos gavo savo darbovietėje, o tada ja apnuodijo avižas. Sekmadienį vyras pasirodė prieš teismą, bet pareigūnai neatskleidė jokių detalių apie galimus nusikaltimo motyvus ir apie tai, kokį vaidmenį vyras vaidino Bernice gyvenime.

„Tai tragedija, kurios net nenoriu prisiminti… Tik meldžiuosi Dievui, kad Bernice sulauktų teisingumo“, – sakė mirusios mergaitės tėtis. Jis pasakojo, kad maža dukrytė buvo „labai draugiška ir mylinti“.

 

2021 metų kovo 7 dieną prisimins amžinai

„Ką galiu pasakyti apie Benrice… Ji buvo nuostabi, toks vaikas, kokį turėti norėtų visi. Vaikas, kuriuo didžiuotųsi visi tėvai.“

Tėtis pasidalino vaizdo įrašais, kuriuose jo dukra šoka ir žaidžia. „Prieš trejus metus į šį pasaulį atėjo mano dukrytė, saulės spindulėlis, nuostabi ir švytinti… Ji visiems buvo kupina gyvybės, meilės ir juoko, kuriuo norėjo dalintis su visais“, – rašė Bernice mama. – „Sekmadienis, 2021 metų kovo 7 diena, daug kam buvo saulėta, bet man tai – diena, kai mano vaikas išleido paskutinį atokvėpį ir paliko šį pasaulį.

Yra tiek daug klausimų ir taip mažai atsakymų – visa tai neužgydys manyje amžiams atsivėrusios žaizdos, bet gal bus nauja pradžia, kurioje rasiu nusiraminimą, kol neišsiaiškinsiu, kas atsitiko mano mergaitei.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...