33-ejų brolį nuo vėžio palaidojusi sesuo įspėja kitus: tai turi žinoti kiekvienas

33-ejų metų anglas Benjaminas Millardas du kartus per dieną eidavo į sporto salę ir jam buvo diagnozuotas 4 stadijos žarnyno vėžys – jis mirė prieš pat 34-ąjį gimtadienį. Dabar jo sesuo nori įspėti kitus, kokia klastinga gali būti ši liga.

Sesuo pranešė, kad, gavęs žarnyno vėžio diagnozę, mirė sveikas ir tvirtas 33-ejų metų brolis. Benjaminas Millardas du kartus per dieną eidavo į sporto salę ir jam buvo diagnozuotas 4 stadijos žarnyno vėžys.

Jis mirė praėjus aštuoniems mėnesiams nuo diagnozės nustatymo prieš pat 34-ąjį gimtadienį. Benjamino sesuo Abby Moris sako, kad jam nepasireiškė įprasti žarnyno vėžio simptomai, rašo mirror.co.uk.

Atrodė sveikas 

Abby pasakė „LancsLive”: „Jis tikrai prižiūrėjo savo kūną. Ir buvo tikrai ir sveikas – bent jau taip atrodė. Taigi, kai jam buvo 33 metai, mus visus sukrėtė 4 stadijos progresavusio vėžio diagnozė su labai prasta prognoze.”

Ji pridūrė: „Iš pirmo žvilgsnio jis atrodė toks sveikas žmogus. Kai išgirdome žinią, ji buvo siaubinga. Buvo taip sunku patikėti.”

Būtent jos brolio istorija paskatino Abby pradėti „The Bowel Movement”.

Savo žmonos Lauros apibūdintas kaip „protingas, pasitikintis savimi žmogus, turėjęs didžiulę širdį” po jo mirties 2019 metais, Benjaminas buvo mylintis vyras, sūnus, patėvis, brolis ir dėdė.

Jo draugai vadino jį „Thanos” , kaip komiksų veikėją, nes jo „Asmenybė buvo tokia didelė kaip visata”.

Žarnyno vėžiu suserga ir jauni žmonės

Abby, Lankasterio universiteto daktarė ir dėstytoja, pasakė: „Labai svarbu užginčyti šią klaidingą sampratą, kad jauni žmonės neserga žarnyno vėžiu – ankstyva diagnostika yra tokia svarbi ir šeimos gydytojai šioje vietoje turi atlikti svarbų vaidmenį.”

Abby pasakojimas apie tai, kas atsitiko Benjaminui iš Fromo, dabar įtrauktas į filmą, kuris buvo sukurtas siekiant įspėti kitus apie pavojus ir paskatinti žmones pranešti, jei jiems pasireiškia simptomai.

Filmą sukūrė buvęs BBC korespondentas Clintonas Rogersas, kuris sako, kad jis tik nori, jog žmonės žinotų ir nesigėdintų, jei jiems pasireiškia simptomai.

Žarnyno vėžys yra antras pagal dydį vėžys žudikas Jungtinėje Karalystėje.

Tačiau konsultantas kolorektalinis chirurgas Paul Mackey iš Musgrove parko ligoninės Tauntone sako, kad rimtų problemų gali kilti dėl žmonių neatsargumo.

P. Mackey, kuris taip pat yra filme, pasakė: „Žmonės nenori kalbėti apie savo žarnyno simptomus ir tualeto įpročius, ir tai yra didelė problema. Bet jei nuolat kraujuojate ir jūsų žarnyno įpročiai nuolat keičiasi, turite pasirengti ir išsitirti. Taisyklė tokia: negyvenk su savo simptomais.”

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer