6000 auglių žlugdė jos gyvenimą: po operacijos jos neįmanoma pažinti

Kiekviena moteris nori būti graži ir pati sau, ir aplinkiniams. Tačiau kartais šiam norui labai kenkia sudėtingos ligos ir tik tobulėjanti medicina gali padėti atrasti išsigelbėjimą. Tokia yra Libby Huffer istorija – 45 metų amžiaus mama, kentusi pašaipas ištisus dešimtmečius, pagaliau gali atsikvėpti po auglių šalinimo procedūros.

Visas moters kūnas buvo nusėtas 6 tūkst. auglių. Tai neįprastos ligos – neurofibromatozės – kaltė. Retas negalavimas ją kankina nuo mažens. Šia liga serga vos keletas žmonių visame pasaulyje.

Indianos valstijoje gyvenančiai Libby Huffer (45) buvo pasiūlyta tapti televizijos laidos „The Doctors“ heroje. 2017 m. birželį moteriai atlikta operacija, kurios metu nuo jos veido buvo pašalinta 1000 auglių. Kadangi po šios operacijos veidas liko nusėtas žaizdų, prireikė ir lazerinės procedūros, kurios metu buvo išlyginta oda, rašo metro.co.uk.

“Aš esu labai patenkinta rezultatais ir tikiuosi, kad kada nors pavyks pašalinti ir likusius auglius. Iki dabar man jau pašalinta apie 1000 darinių. Mano draugai ir šeima tvirtina, kad atrodau puikiai ir visi pastebi pasikeitimus. Mano gyvenimas po operacijos ypatingai nepasikeitė, tačiau dar daugiau sužinojau apie savo ligą ir stengiuosi skleisti šią informaciją kuo plačiau. Tai jau ilgą laiką yra pagrindinis mano tikslas. O man pačiai dar reiks nueiti ilgą kelią, kol susitvarkysiu su psichologine žala, padaryta per ilgus patyčių metus”, – pasakoja fotografe dirbanti moteris.

Libby neslepia, kad liga labai apsunkino jos gyvenimą. Augliai ne tik sudarkė moters kūną, bet ir kelia skausmus – dėl jų jai labai sunku užmigti. Libby vienu metu vartoja 13 skirtingų rūšių vaistų. Augliai paveikė ir kasdienį moters gyvenimą – jaunai mamai sunku susirasti darbą ar širdies draugą. Tačiau dabar ji tikisi, kad žmonėms vis daugiau žinant apie ligą situacija pamažu keisis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...