72 operacijas pasidaręs kenas rizikuoja gyvybe: gali netekti nosies

Rodrigo Alvesas išgarsėjo prieš daugybę metų, kai pradėjo atvirai kalbėti apie savo plastines operacijas, o netrukus žinomas vyras pelnė ir gyvojo keno pravardę. Tiesa, pasirodo, kad pastaruoju metu jis sau leido netgi per daug – rezultatai nebedžiugina ir ėmė kelti pavojų jo sveikatai.

Gyvasis kenas neslepia – per visą savo gyvenimą jis pasidarė net 72 plastines operacijas, kurios jam atsiėjo apie 673 tūkst. eurų.

Nepaisant to, kad vyrui – vos 36 metai, jo potraukis operacijoms ilgainiui tapo nebevaldomas. Vien nosį jis yra pasitobulinęs net 11 kartų, o pastaruoju metu ji ėmė irti.

„Iš pradžių šios operacijos rezultatai mane labai džiugina, tačiau dabar aš turėsiu ir vėl gultis ant operacinio stalo, nes nosis ėmė smukti, ir jei nuoširdžiai, man tai kelia baimę“, – sakė jis.

„Kiekvienas kartas baisesnis už paslutinį – man baisu, kad gydytojams laikinai nepavyks pataisyti mano nosies“, – baimės nė nebebando slėpti gyvasis kenas.

Paskutinė jo nosies operacija turėjo padėti vyrui lengviau kvėpuoti, nes tai – jau ne pirmas kartas, kai po daugybės operacijų jo nosis nebegali tinkamai funkcionuoti. Negana to, gydytojai jį jau įspėjo – jei jis ir toliau darysis operacijas, anksčiau ar vėliau jo veide ims formuotis skylės.

Vis dėlto net faktas, kad kiekviena operacija yra rizika jo gyvybei, kenas nė nemąsto sustoti. Pavyzdžiui, visai neseniai R. Alvesui skrandyje įtaisytas ir specialus balionas, kuris turėtų padėti sumažinti jo svorį. Po 4 mėnesių minėtas balionas pats ištirpsta ir natūraliai pasišalina iš kūno. Paprastai per šį laiką jį turėję pacientai netenka 5 kilogramų svorio.

„72 operacijas esu turėjęs tik dėl to, kad turėjau daug komplikacijų, kurios nebuvo pataisytos nuo pat pradžių. Anksčiau jų norėdavau, o dabar operacijų man reikia. Per pastaruosius kelis mėnesius aš priaugau 20 kilogramų, nes nuolat jaučiau stresą ir negalėjau kvėpuoti“, – savo skauduliais su užsienio žiniasklaida dalijosi kenas.

„Kaip ir kiti, aš esu žmogus ir turiu jausmus. Taip pat esu pažeidžiamas, tačiau kartu – ir labai stiprus“, – tikino jis.

Daugiau R. Alveso gyvenimo akimirkų pamatysite nuotraukų galerijoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...