89 metų vyras vedė beveik 50 metų jaunesnę mylimąją: vestuvių laukė kelis metus

Sakoma, kad meilė neturi jokių ribų, o ir amžius nieko keisti neturėtų. Vis dėlto pažiūrėjus į kai kurias poras, sunku patikėti, kad jų jausmai yra tikri.

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė neįtikėtina istorija apie vieną Holokaustą išgyvenusį vyrą – 89 metų Jacką Garfeiną – ir jo 42 metų mylimąją

Pora susipažino vieno aktoriaus vakarėlyje 2012 metais, ir netrukus Natalia pamilo Jacką. Praėjus 4 metams, pora susižadėjo, o šią savaitę pagaliau vienas kitam Niujorke prisiekė amžiną meilę.

Jaunikis visų vestuvių metu buvo itin laimingas ir jautė padėką tiems, kurie pasirodė: „Negaliu patikėti visa ta savaite, kuri mane supa, po to, ką teko iškęsti per visa gyvenimą“.

Įdomu tai, kad Jacko ir Natalios vestuvės turėjo įvykti beveik iškart po sužadėtuvių, deja, Jackas susirgo plaučių uždegimu – dėl šios priežasties svarbiąją datą teko atidėti net keliems mėnesiams.

Tiesa, jų porą teigiamai vertina ne visi, tačiau Natalia į tai nekreipia dėmesio. „Jackas man pradėjo suprasti, kas esu, nes jis žiūrėjau į mane įsimylėjusio žmogaus akimis. Tai – didžiausia man Jacko padovanota dovana“, – sakė ji.

Tai – jau antroji Natalios santuoka, o Jackas anksčiau buvo vedęs netgi 3 kartus. Praėjusios jo mylimosios buvo aktorės.

Daugiau vestuvių akimirkų pamatysite nuotraukų galerijoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...