Adamkus apie žmonos būklę: pasidalijo naujausiomis žiniomis

Ponia Alma Adamkienė jau savaitę leidžia ligoninėje po patirto insulto. Naujienų portalui tv3.lt penktadienio pavakarę prezidentas Valdas Adamkus papasakojo, kaip jaučiasi jo žmona.

Žurnalistai su prezidentu susisiekė kaip tik tada, kai jis po ligoninės, kur lankė Almą, grįžo į namus.

Telefonu susisiekus, V.Adamkus nestokojo gerų emocijų. „Nepraėjo nė penkių minučių nuo mano grįžimo į namus iš ligoninės.

Esu maloniai nustebintas ir labai laimingas. Kai atvažiavau į ligoninę, pamačiau Almą sėdinčią ant sofos, iškeltą iš lovos. Pora valandų praleidau su ja besikalbant.

Džiaugiuosi, kad jos kalba nepažeista. Kalbėjau su gydytojais – nei galvoje, nei smegenyse nėra jokių pažeidimų.

Žinoma, Alma silpna, tačiau čia nieko nuostabaus. Prireiks laiko, kad ji sustiprėtų.

Pabendravome kelias valandas, net apie Lietuvos politiką pašnekėjome. Pirmą kartą po savaitės Alma šypsojosi, o tai apie jos būklę pasako labai daug.

Vėliau, mano akyse, slaugytojos ją pamankštino, padėjo atlikti kelis pratimus. Žengiame po truputį, tačiau užtikrintai. Esu pozityviai nusiteikęs, matau progresą. Tikiu, kad iš tos nelaimės, kuri buvo prasidėjusi, išeisime stiprūs ir sveiki“, – kalba prezidentas.

Pasiteiravus, kad, galbūt, tai būtent prezidento nuopelnas, kad jis laiku sureagavo į žmonos silpnumą ir suskubo kviesti medikus, V.Adamkus kuklinosi: „Nenoriu nieko komentuoti tuo klausimu, tačiau kai ką panašaus girdėjau ir iš medicinos personalo.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienio rytą A. Adamkienė patyrė insultą.

Primename, kad Alma ligoninėje buvo atsidūrusi ir rugsėjo pradžioje. Tada prezidentas namuose rado žmoną nukritusią ant žemės.

Gydytojai tada nutarė ją nuvežti į ligoninę patikrinimui. Tada V. Adamkus tv3.lt sakė, kad medikai įtarė problemas su kraujagyslėmis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...