Adolfas Hitleris Gyvas? 128-Metis Argentinoje Prisipažino, Kad Būtent Jis Yra Nacių Fiureris.

Apie tai, kad Adolfas Hitleris galėjo visai nenusižudyti, o pabėgti į Argentiną II pasaulinio karo pabaigoje kalbėjo ne tik JAV CŽV direktorius, tačiau tai buvo pareiškęs ir pats Josifas Stalinas. O prieš kelias dienas Argentinoje sensacija tapo 128 metų amžiaus emigranto iš Vokietijos prisipažinimas, kad būtent jis ir yra Adolfas Hitleris, rašo supereva.it.

Garbaus amžiaus vyras, pasivadinęs Herman Guntherberg vardu, į Argentiną atvyko tuojau pat, kai nacių Vokietija kapituliavo. Vietos „El Patrioto“ žiniasklaidos žurnalistams, vyriškis sutiko detaliai papasakoti kaip jam pavyko pasprukti į Argentiną, papasakojo kodėl būtent dabar pasiryžo atskleisti savo tikrą tapatybę, o taip pat užsiminė, kad jam labai skaudu tai, jog jis šių dienų istorijos vadovėliuose vaizduojamas kaip žiaurumo įsikūnijimas, kuris esa yra atsakingas už milijonų žmonių mirtį.

Herman Guntherberg – tokiu vardu ir pavarde nuo pat 1945 metų privalėjo naudotis nacių diktatorius. Kaip tvirtina vyriškis, sprukdamas į Argentiną jis privalėjo kardinaliai pasikeisti savo išvaizdą: nusiskuto plikai ir atsisakė savo ūsų. Netikrą Vokietijos pasą jam dar prieš pat II pasaulinio karo pabaigą parūpino Gestapas (slaptoji nacistinės Vokietijos policija).

Kodėl tik dabar 128 metų vyras sutiko atskleisti savo tapatybę? Pasirodo tokiam žingsniui žengti netiesiogiai padėjo, Izraelio ministerija, kuri neformaliai atsisakė nacių persekiojimo už padarytus II pasaulinio karo nusikaltimus, rašo rmf.fm.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...