Amerikietis metus prievartavo verge paverstą paauglę, tačiau išvengė kalėjimo

Amerikietis daugiau nei metus laikė paauglę seksualinėje vergijoje, uždaręs ją į narvą šunims. Tačiau jam netgi pavyko išvengti kalėjimo.

Teismas savo kaltę pripažinusiam vyrui nurodė tik „vengti kontaktų su vaikais ateityje“.

33-ejų Džordžijos valstijos gyventojas Michaelas Wysolovskis daugiau nei metus nelaisvėje laikė paauglę Hailey Burns, rašoma „The Washington Post“. Pagrobėjas vertė mergaitę su juo mylėtis ir dažnai laikydavo savo auką šuns narve – teisme jis pripažino savo kaltę, tačiau teismo sprendimu buvo paleistas į laisvę.

Kaip pagrobėjas susitiko su auka ir kas įvyko jo namuose

Hailey, tuomet dar 15-metė, susipažino su M. Wysolovskiu internetiniame forume žmonėms su anoreksijos problemomis. Vyrukas įtikino ją, kad laimingo gyvenimo mergina savo gimtojoje Šiaurės Karolinoje nesulauks ir įkalbėjo atvažiuoti gyventi pas jį į Atlantą. 2016-ųjų gegužę, iškart po savo 16-ojo gimtadienio, mergina išvažiavo gyventi pas savo naująjį draugą. Tėvai netrukus kreipėsi į policiją dėl dukters dingimo.

Pasak prokuroro, iš pradžių H. Burns savo noru sutiko užsiimti BDSM (surišimo ir disciplinos (angl. bondage & discipline), taip pat dominavimo ir nuolankumo (angl. dominance & submission) ir sadizmo bei mazochizmo (angl. sadism & mazochism) seksu. Tačiau netrukus M. Wysolovskis pradėjo laužyti nustatytas abiejų ribas, atsisakė naudotis „stop žodžiu“ ir pradėjo naudoti prieš merginą grubią jėgą. Anoreksija sirgusią merginą jis pradėjo kankinti ir maistu – norėdamas nubausti ar priversti užsiimti seksualiniais veiksmais.

M. Wysolovskis uždraudė savo draugei palikti namus ir įrengė jai namuose gardą nuo grindų iki lubų, taip apribodamas merginos judėjimą ir namuose.

Vyrukas taip pat jai grasino, kad ją gali suimti už bandymą pasprukti. Pasak aukos tėvo, ji buvo dažnai laikoma ir garde šunims, kas sukėlė problemas su nugara.

2017-ųjų birželį federaliniai agentai įsiveržė į M. Wysolovskio namus ir jį suėmė. Tai pavyko tik tuomet, kai mergina pati per anoreksikų forumą kitos narės paprašė iškviesti jai pagalbą. Tuo metu merginai buvo jau 17 metų.

Teismo sprendimas

Teismo metu H. Burns pareiškė, kad po išgelbėjimo bandė triskart nusižudyti. Gydytojai taip pat diagnozavo, kad merginai pasireiškė rimtos psichinės sveikatos problemos. Mergina tikino, kad ją įkalinęs laikęs vyras „sulaužė dvasią ir savivertę“.

„Aš stipriai save išniekinau, tikėdamasi tapti negražia, kad tik niekas man iš naujo nepridarytų skausmo, kaip tai padarė Michaelas Wysolovskis“, – aiškino ji.

Kaltinamojo teigimu, jis tariamai „padėjo“ merginai pabėgti iš blogos šeimos. Teisėjas su juo nesutiko: „Aš neįžvelgiu nė menkiausio požymio, kad jūsų elgesį būtų galima įvertinti kaip pagalbą. Aš nematau jokio apgailestavimo.“

M. Wysolovskiui buvo pateikti kaltinimai dėl išprievartavimo ir sodomija sunkinančiomis aplinkybėmis. Tačiau galimos seksualinės prievartos metu aukai jau buvo 16 metų. Džordžijoje tai yra sutikimo seksui amžius, todėl vyrui nebuvo kaip pateikti kaltinimų dėl nepilnametės išprievartavimo.

Pagrobėjas pripažino savo kaltę. Kaltinimus dėl „sodomijos“ vėliau panaikino dėl kaltės pripažinimo – toks buvo susitarimas su kaltintojais, tuo labiau, kad įrodyti tai būtų gana nelengva, nes santykiai užsimezgė abiejų pusių laisva valia.

Teismo sprendimu M. Wysolovskis bus užregistruotas kaip seksualinis nusikaltėlis ir privalės vengti kontaktų su nepilnamečiais asmenimis. Realios kalėjimo bausmės jis išvengė.

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...