Antrą kartą susituokė Benas Affleckas ir Jennifer Lopez: jaunikio brolis vestuvėse nedalyvavo

Šį šeštadienį įvykusios antrosios Jennifer Lopez ir Beno Afflecko vestuvės buvo grandiozinės ir stilingos. Pora tam ruošėsi ilgai ir kruopščiai, renginiui buvo išleista apie 400 tūkst. dolerių.

Ceremonija vyko Beno Afflecko 8,9 mln. dolerių vertės dvare. Jennifer Lopez vilkėjo prabangią baltą Ralph Lauren mados namų suknelę, o jaunikis – baltą smokingą su juodomis kelnėmis.

Vestuvių šventė buvo numatyta tris dienas. Pirmą dieną vyko vestuvių repeticija, vėliau – vestuvės, o sekmadienį, svečių laukė piknikas ir „BBQ“ vakarėlis. Ir nors pirmąją dieną aptemdė nelaimingas atsitikimas, per kurį nukentėjo aktoriaus mama, šventė vis dėlto įvyko.

Ceremonijoje dalyvavo trys Afflecko vaikai iš santuokos su Jennifer Garner, 16 metų Violet, 13 metų Serafina ir 11 metų Samas bei keturiolikmečiai J. Lo vaikai Emme ir Maxas, kurie gimė santuokoje su Marcu Anthony.

Beno Afflecko geriausias draugas Mattas Damonas į vestuvių šventę atvyko su žmona Luciana Barroso. Tarp svečių taip pat buvo pastebėti režisierius Kevinas Smithas ir aktorius Jasonas Mewesas.

Taip pat buvo tikimasi, kad atvyks George’as Clooney, Jane Fonda, Renee Zellweger ir Jimmy Kimmel.

Gana keista daugeliui buvo jaunesniojo Afflecko brolio, 47 metų Casey, nebuvimas, kuris teigė, kad turėjo praleisti vestuves dėl tėvų pareigų namuose.

Šventėje taip pat nedalyvavo buvusi Afflecko žmona Jennifer Garner, kuri tebėra artima Afflecko draugė, tačiau negalėjo dalyvauti, nes šiuo metu filmuojasi Teksase.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer