Apvalių formų mergina griauna stereotipus: tikina, kad jos seksualinis gyvenimas – nuostabus

Holivudo aktorius James Cordenas neseniai viešai paskelbė, kad jeigu esi putlus, storas ar didelis, negali nei įsimylėti, nei pasimylėti. Vis dėlto panašu, kad taip galvojančių nėra daug – neseniai viena socialinių tinklų žvaigždė ryžosi tam paprieštarauti.

Apvalių kūno formų moteris tikina, kad viskas – tik mūsų galvoje.

22 metų Emma Tamsian Hill daugybę laiko praleido negalėdama savęs pakęsti, dėvėdavo net kelias poras aptempiančių apatinių drabužių tikėdamasi, kad taip atrodys plonesnė, nei yra iš tiesų.

Emma teigia nesisverianti, tačiau blogiausia, kad ji niekuomet neturėjo idealo, į kurį galėtų lygiuotis, mat visos jai tobulai atrodančios merginos buvo kur kas plonesnės.

„Kai augau, įsivaizdavimas, kad storas kūnas trukdys seksui ar susitikinėjimui, buvo itin neigiamas. Filmuose stori žmonės taip pat visuomet būdavo paverčiami pajuokos objektais“, – sakė ji.

Vis dėlto dabar mergina socialiniuose tinkluose turi daugiau nei 50 tūkst. sekėjų, kuriems atskleidžia visus savo, apvalesnės merginos, gyvenimo užkulisius be jokios gėdos.

„Mano seksualinis gyvenimas yra nuostabus. Taip, tai pasiekti buvo sunku – pamilti tiek savo kūną, tiek rasti vyrą, kuris manimi žavėtųsi ne dėl kažkokio fetišo. Tačiau dabar esu laiminga galėdama pasakyti, kad mano seksas – puikus“, – garsiam aktoriui neseniai paprieštaravo ji.

„Tai, kad esu didesnė, visai nereiškia, kad reikia mylėtis tamsoje ar kad turiu tai daryti tik tam tikrose pozose. Savo sekėjams siūlau išbandyti viską, ką tik norite“, – drąsino ji.

Šiuo metu Emma susitikinėja su vaikinu, kurį ji pati apibūdina kaip „lieso sudėjimo“. Tai – pirmieji jos santykiai po to, kai baigė mokyklą. Mergina teigia, kad jiedu kartu jau 4 mėnesius, mylisi kasdien, ir visos pozos jiems yra įmanomos.

Vienintelis sunkumas, su kuriuo susiduria pora, pasak Emmos, yra tada, kai mylimasis bando ją pakelti. Taip pat anksčiau ji išgyvendavo, kai lytinių santykių metu jis liesdavo jos pilvą.

Vis dėlto net ir tai dabar jau praeityje. „Pamenu, vienąkart Brandonas pabučiavo mano pilvą, ir aš jam pasakiau, kad man tai nepatinka. Jis paklausė manęs kodėl ir pasakė, jog myli kiekvieną mano kūno dalį myli lygiai taip pat, kaip ir mane“, – prisiminė ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...