Ar atspėsite, kuri iš jų nėra šeima? Tai atskleis, ką iš tiesų slepiate

Manote, kad esate tikras šeimos žmogus? O galbūt visi aplink kartoja, kad esate atsiskyrėlis ir šeimoje tikrai nepritapsite? Išbandykite šį testą, kuris galbūt atskleis visą tiesą apie jus.

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir atsakykite: kuri iš jų nėra šeima?

Atsakymai

Jeigu pasirinkote pirmąjį paveikslėlį – tai gali simbolizuoti, kad giliai širdyje iš tiesų nesate tvirtas šeimos žmogus. Draugai ir artimi pažįstami – jums tikroji šeima, rašo themindsjournal.com. Nuolatos stengiatės į aplinkinių žmonių gyvenimą įnešti teigiamų emocijų.

Gali būti, kad vaikystėje jūs idealizavote tvirto šeimos vyro vaidmenį, todėl dabar stengiatės apginti visus savo artimuosius. Šiame paveikslėlyje mama laiko savo vaiką už rankos, o tėtis yra atokiau nuo jų, nes jis šeimoje užima tvirto vyro vaidmenį.

Jeigu pasirinkote antrąjį paveikslėlį – esate stipriai orientuotas į šeimą žmogus. Pasaulyje jums nieko nėra svarbiau už jūsų šeimą. Jūsų įsitikinimu, pagrindinis tvirtos šeimos pamatas – nuoširdumas ir pasitikėjimas vienas kitu.

Visada savo šeimos norus pastatote į pirmą vietą. Šiame paveikslėlyje abu tėvai yra susitelkę į save, visiškai nekreipiantys dėmesio į šalia esantį vaiką.

Būdamas šeimos žmogus, jūs greitai atspėjote, kad būtent ši šeima yra netikra.

Jeigu pasirinkote trečiąjį paveikslėlį – šis paveikslėlis demonstruoja laimingą ir mylinčią šeimą, du tėvai rūpinasi ir skleidžia meilę savo vaikui.

Jeigu jūs pamanėte, kad ši šeima yra netikra, gali būti, kad praeityje turėjote tam tikrų vaikystės traumų ar nesutarimų artimoje aplinkoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...