Arnoldas Schwarzneggeris pašlovino mirusį Gorbačiovą: „Jis buvo mano didvyris“

Antradienio vakarą žiniasklaidoje pasklido žinia apie netikėtą paskutinio Sovietų Sąjungos prezidento Michailo Gorbačiovo mirtį. Apie tai pasisakė ir aktorius Arnoldas Schwarzneggeris, tikindamas, kad neteko savo didvyrio.

Arnoldas Schwarzeneggeris apibūdino Michailą Gorbačiovą kaip „vieną iš jo didvyrių“ po buvusio sovietų lyderio mirties.

Aktorius ir buvęs kultūristas sakė, kad Rusijos politikas „priklauso istorijai“ ir jam „neįtikėtinai pasisekė“, kad galėjo jį vadinti draugu. Gorbačiovas, 1985–1991 metais vadovavęs Sovietų Sąjungos komunistų partijai, mirė antradienį, sulaukęs 91 metų.

Socialinėje žiniasklaidoje pasidalinęs savo su Gorbačiovu nuotrauka, Schwarzeneggeris rašė:

„Yra senas posakis: „Niekada nesusitik su savo herojais.“ Manau, kad tai vienas iš blogiausių patarimų, kuriuos aš kada nors girdėjau. Michailas Gorbačiovas buvo vienas iš mano herojų, man buvo garbė ir džiaugsmas jį pažinoti. Man neįtikėtinai pasisekė, kad jį galiu vadinti draugu. Visi galime pasimokyti iš jo fantastiško gyvenimo.“

Gorbačiovui vadovaujant Sovietų Sąjunga išgyveno laikotarpį, kurio metu Rusijos piliečiams buvo suteikta daugiau saviraiškos laisvės.

Savo įraše Schwarzeneggeris tęsė: „Įsivaizduokite, kad kylate į bet kurios organizacijos viršūnę, tada turite išminties ir drąsos apsižvalgyti ir pasakyti: „Tai netinka žmonėms, kažkas turi tai sutvarkyti. Jei ne aš, kas? Jeigu ne dabar, tai kada?’

Michailas Gorbačiovas būtent tai darė senojoje Sovietų Sąjungoje. Jis bus prisimintas visiems laikams kaip didvyris, kuris išardė komunistinę sistemą, nepaisant to, ką ji reiškė jo paties valdžiai.

Dabar jis teliko tik istorija ir aš žinau, kad jis be galo džiaugiasi, kad vėl susitiko su savo brangia Raisa, ir vėl gyvena laimingai.

Kai patys pamatysite galimybę daryti įtaką, palikti geresnį pasaulį kitai kartai, tikiuosi, pagalvosite apie Gorbačiovą ir paklausite savęs: „Jei ne aš, kas? Jei ne dabar, kada?“ Žinau, kad aš tai padarysiu“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer