Artėja „Brexit“: ar spėjote įstoti į JK universitetus?

Nors Didžioji Britanija vis dar tariasi su Europos sąjunga dėl „Brexit“, gera žinia ta, jog tiems, kurie į JK vyks studijuoti 2019 – 2020 m., jau yra sutartos bei patvirtintos tokios pat studijų sąlygos, kaip ir buvo anksčiau.

Statistikos duomenimis, 2019 metais į Didžiosios Britanijos universitetus dokumentus pateikė jau daugiau kaip 37 000 studentų iš Europos Sąjungos. Didžiosios Britanijos universitetai populiarūs ir tarp lietuvių: kiekvienais metais daugiau kaip 2000 studentų iš Lietuvos įstoja į Anglijos universitetus.

Tie, kurie nuspręs studijuoti JK universitetuose, gali būti tikri, jog jie ir toliau galės rinktis iš daugiau nei 51 000 studijų programų. Bakalauro studijos JK yra mokamos, tačiau būsimi studentai neturėtų to bijoti, mat stojant į JK universitetus galima gauti finansavimą (angl. student finance ).

Verta paminėti ir tai, jog studijų laikas JK universitetuose gali būti trumpesnis nei, pavyzdžiui, Lietuvoje. Jei gimtojoje šalyje studentai bakalauro studijų programą baigia per ketverius metus, tai Didžiojoje Britanijoje bakalauro (angl. undergraduate study) dieninės studijos įprastai trunka 3 metus.

Visi norintys stoti į universitetą ar koledžą turi pateikti fotokopijas arba skanuotus dokumentus, tokius kaip vidurinio išsilavinimo diplomas* (arba UK Level3), taip pat pasas arba tapatybės kortelė, socialinio draudimo numeris (angl. NIN – National Insurance Number), CV (anglų kalba) ir, žinoma, motyvacinis laiškas anglų kalba (iki 340 žodžių).

Daugiau informacijos apie studijas D. Britanijoje:

el. paštu info@needoneuk.com arba telefonu 07425 055 666
el. paštu jurgita@needoneuk.com arba telefonu 07451 850 444

Visas naujienas galite sekti puslapyje:
https://bit.ly/2m2jQPJ

bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje :
https://bit.ly/2mgtGxB

Organizacijos “Need One Ltd” informacija

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...