Artėja pilnatis: Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus

Neseniai Lietuvoje buvo galima stebėti Saulės užtemimą, kuris, anot astrologės Vaivos Budraitytės, iki pat lapkričio 8 dienos, kuomet įvyks Mėnulio užtemimas, pradėjo sudėtingą periodą – užtemimų koridorių. Visgi, greitu metu prasidėsianti pilnatis leis šiek tiek atsikvėpti, tačiau kai kuriems Zodiako ženklams teks gerai pasisaugoti.

Astrologė Vaiva Budraitytė teigia, kad ši savaitė – viena sunkiausių metų savaičių. Anot moters, šiuo laikotarpiu reikėtų laiką leisti ramiai, vengti konfliktų.

„Užtemimų koridoriaus laikotarpis baigsis lapkričio 8 dieną. Ši diena nebus pavojinga, kaip buvo per Saulės užtemimą. Ypatingai sudėtingą užtemimų koridoriaus poveikį juto Lietuva dėl to, kad mūsų šalyje Saulės užtemimą stebėti buvo ypatingai palanku.

Mėnulio užtemimas nebus baisus, tačiau jis vis tiek bus sudėtingas. Po užtemimo pradės lengvėti, tačiau žinome, kad tai tik iliuzija, nes mėnulis veikia ne čia pat, o per laiką, į ateitį, todėl visą savaitę reikėtų būti labai atsargiems, nors pilnatis ir nebus labai sunki“, – įspėja Vaiva.

Zodiako ženklai, kuriems reikėtų pasisaugoti

V. Budraitytė pastebi, kad šis periodas bus sudėtingesnis Skorpiono ir Jaučio Zodiako ženklų atstovams. Jie turėtų būti ypatingai atsargus, ypač lapkričio 7 dieną:

„Taip pat atsargūs turėtų būti ir Vandeniai, Liūtai. Visiems kitiems ženklams bus gerai arba neutralu. Geras laikotarpis nusimato Žuvims, Mergelėms. Taip pat neblogai seksis ir Ožiaragiams, Vėžiams, Avinams ir Svarstyklėms.“

Astrologė taip pat įspėja pilnaties periodu vengti piktnaudžiavimo alkoholiu, nedaryti tų darbų, kuriems yra reikalingi aštrūs įrankiai.

„Kadangi dabar artėja užtemimų koridoriaus pabaiga, turėtume būti santūrūs, ramūs. Be to, šis periodas yra pati ploniausia riba tarp žemiškojo ir mirusiųjų pasaulio, todėl geriau neužsiminėti meditacijomis, jeigu esate nepatyrę.

Taip pat rekomenduojama šiuo metu kuriam laikui atsisakyti gyvulinės kilmės maisto. Gerti daug mėtų arbatos, šalavijo, kurie apsaugo nuo piktumų. Galima pasidaryti ir pelyno, kuris valo organizmą ir apsaugo nuo neramumų. Taip pat pagulėkite šilto vandens vonioje su druska ir soda.

Viskas praeis lengvai, nes sunkiausia jau yra praėję. Po užtemimo ir pilnaties bus daug lengviau“, – nuramina pašnekovė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer