Aštuntokė pagimdė nuo kalėjimo laukiančio 22-ejų kaimyno: Rusiją sukrėtė gyvenimiška drama

Rusiją sukrėtė istorija iš Novosibirsko, kur aštuntokė pagimdė vaiką nuo savo vyresnio amžiaus kaimyno, kuris šiuo metu laukia teismo sprendimo tardymo izoliatoriuje dėl vagystės.

Žiniasklaidos duomenimis, 22-ejų vaiko tėvas ir mergaitė susipažino kieme, jie buvo kaimynai. Tačiau tuomet, kai mergaitė tapo nėščia, jaunas vyras įkliuvo dėl įvykdyto nusikaltimo.

Paauglė gyvena gausioje, bet nepilnoje šeimoje – kartu su močiute, tėvu, dviem broliais ir sese.

Viena akimi nematanti 14-metė gyvena nepasiturinčioje šeimoje, tačiau tikisi, kad jos gyvenimas netrukus pasikeis. Tiesa, kol kas viskas vyksta ne pagal paauglės planą: jos šeimą norima iškeldinti iš buto, o vaikų teisių tarnyba planuoja rimčiau imtis patikrinimo, kokiomis sąlygomis jie gyvena. Vaiko tėvas, anksčiau jau ne sykį teistas ir kalėjęs, netrukus gali vėl patekti už grotų.

Paauglės motina savo vaikus ir šeimą metė – iškeitė į alkoholį, rašoma „Sibkray“.

Mergaitė atskleidė ir detales, kaip ji susipažino su vaiko tėvu. „Bendravome tame pačiame kieme ir sutapo interesai – abiem patiko rusiškas šansonas, grupė „Antirespekt“. O dar Paša yra toks gražus“, – cituojama keturiolikmetė Valia.

Paša, priešingai nei mergaitės giminės, į paniką nepuolė, labai apsidžiaugė būsima tėvyste. Apimtas tos euforijos jis pabandė pavogti iš vietos parduotuvės degtinės, tačiau įkliuvo. Anksčiau jau buvo teistas, todėl ir į tokį nusikaltimą buvo pasižiūrėta rimtai – jaunas vyras atsidūrė tardymo izoliatoriuje.

„Aš netikiu, jis nevogė. Prisiėmė kaltę už draugą. Tačiau čia yra jo sprendimas, jeigu jam draugas ir visa tai svarbiau negu aš… Jis pats prisidirbo, tegul pats sukasi, kaip gali. Aišku, aš žinojau, kad jis toks… Kita vertus, jis yra geras. Sykį apiplėšė paštininkę, tačiau pinigus grąžino – už tai ir atsėdėjo 3 metus“, – Rusijos žiniasklaidai pasakojo paauglė.

Močiutė tvirtino, kad nepritarė tokiems paauglės santykiams, bet nesugebėjo pasipriešinti. „Valios nuolat nebuvo namie. Pabundu 4 ryto – jos vis dar nėra. Ji žino, kad aš jos pas jį neleisiu, sakau: „Tu ką, iš proto išėjai?“ 22-eji vyrukui, o jai – 14 metų. Jis dar ir teistas, – pasakojo močiutė. – Aš skambinau Pašos motinai, sakiau: „Varyk ją, Natalija, namo. Prie gero tai neprives. Imk už pakarpos ir išmesk“. O ji vis juokavo tik: „Ne bėda. Ką jie čia – pasėdės, pakalbės“. Štai ir prisikalbėjo“.

„Pagimdė dukrą, svoris 2,8 kilogramo, neišnešiota. Gimdė pati – be Cezario pjūvio, prižiūrint gydytojams. Iš pradžių vaikas nekvėpavo, visus ten išgąsdino, tačiau dabar viskas jau gerai“, – „kp.ru“ pasakojo mergaitės močiutė.

Pasak moters, ji norėjo įsivaikinti anūkę, tačiau gavo neigiamą atsakymą. Dabar šeima baiminasi, kad kūdikį gali atskirti nuo motinos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...