Atlikėjas Dragūnas vėl įkliuvo policijos pareigūnams

Penktadienio vakarą Vilniuje policijai vėl įkliuvo atlikėjas Egidijus Dragūnas. Skandalingasis pramogų pasaulio atstovas sėdo už vairo, o po to privalėjo aiškintis policijos pareigūnams.

Pirminiais duomenimis, atlikėjas nebuvo neblaivus, tačiau pareigūnams nesustojo, todėl jį sustabdyti pavyko tik nuosavo namo kieme

Tai jau ne pirmas kartas, kada E. Dragūnas įkliūna policijos pareigūnams. Tiesa, dar visai neseniai atlikėjas buvo netekęs teisės vairuoti, todėl nėra žinoma ar jis spėjo atgauti vairuotojo pažymėjimą. Anot atlikėjo, jis prieš dvi dienas atgavo vairuotojo pažymėjimą.

Nors atlikėjas yra blaivus, tačiau pareigūnai jam pasiūlė vykti į Priklausomybių ligų centrą.

Policijos pareigūnai Egidijui įteikė popieriaus raštą, kaip manoma, protokolą. Galiausiai pareigūnai išsiskyrė su Egidijumi, pasuko skirtingais keliais.

Policijos reikalavimui sustoti penktadienio vakarą nepaklususiam atlikėjui Egidijui Dragūnui pareigūnai skyrė dvi nuobaudas.

Apie tai BNS patvirtino policijos atstovas Ramūnas Matonis.

„Išrašyti du protokolai: dėl nesustojimo ir policijos teisėtų reikalavimų nevykdymo“, – sakė policijos atstovas.

Vilniaus policija vijosi Selą su „Lamborghini“

Penktadienį vakare Vilniaus policijos pareigūnai vijosi skandalingąjį atlikėją Egidijų Dragūną. Selas buvo sučiuptas tik savo namo kieme. Egidijus Dragūnas tikina, kad nematė, jog jį vejasi pareigūnai. Iš paskos važiuojančios su švyturėliais policijos jis tikina nepamatę dėl mažo prabangaus „Lamborghini“ galinio lango. Selas tikino, kad pareigūnai jį nuolat persekioja, esą ir šį kartą stabdė, nes greičiausiai galvojo, kad jis vis dar neturi vairuotojo pažymėjimo. O jį Egidijus Dragūnas atgavo prieš kelias dienas.

Опубликовано Hibridinis paparacas Пятница, 6 сентября 2019 г.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad vasarą atlikėjo namus buvo apsupusi policija. Namą apsupusi policija, pareigūnai nieko neprileidžia arčiau. Namo viduje – neuniformuoti pareigūnai.

Neaišku, kiek žmonių dirba. Matyti, kad name yra vaikštinėjančių žmonių. E.Dragūnas šiuo metu yra namo viduje“, – tuo metu pranešė žurnalistas iš įvykio vietos.

Tuo metu pas Selą uvo jo asmeninis vairuotojas. Žurnalistams jis teigė, kad visa tai, kas vyksta, yra staigmena. Pirminiais duomenimis, krata vyko dėl neva apgaulingos apskaitos tvarkymo. Kratą atliko ekonominių nusikaltimų tyrimų tarnyba.

Žurnalisto teigimu, E.Dragūnas buvo trumpam buvo išėjęs iš namo, pasiėmė kažkokius daiktus ir sugrįžo atgal. Automobilis stovėjo jo namo teritorijoje.

Dar anksčiau atlikėjo namą vandalai buvo išpaišę ir parašė žodį „Ramybės“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...