Atostogų metu Turkijoje mirė 2-metė: šeima sukrėsta

Tyrimo metu buvo pasakojama, kad anglų šeima su 2 metukų Allie Birchall apsigyveno penkių žvaigždučių viešbutyje „Crystal Sunset Luxury Resort and Spa“ Antalijoje, Turkijoje, ir mažylė užsikrėtė bakterine infekcija, kuri sukėlė komplikacijų.

vimetė iš Didžiosios Britanijos užsikrėtė šiai šaliai būdinga E.Coli bakterijos paderme ir mirė nuo žarnyno infekcijos po šeimos atostogų Turkijoje, rašo mirror.co.uk.

Šeima su dvimete apsigyveno prabangiame „Crystal Sunset Luxury Resort and Spa“ Antalijoje ir mergytė užsikrėtė bakterine infekcija ir jai prasidėjo komplikacijos.

Šeima priėmė sprendimą atjungti gyvybės palaikymą

Parskridus į Angliją, Allie buvo skubiai nugabenta į ligoninę, kur jos būklė pablogėjo, o šeima turėjo priimti širdį draskantį sprendimą atjungti jos gyvybės palaikymą.

Po mergytės mirties tyrimo buvo nuspręsta, kad Allie iš Atertono Vigane (Lancs.) užsikrėtė  unikalia E.Coli bakterijos atmaina, paplitusia Turkijoje.

Tačiau Mančesterio koronerių teismas išgirdo, kad neįmanoma pasakyti, kaip ji užsikrėtė bakterijomis, ir koroneris padarė išvadą, kad mirtis įvyko dėl natūralių priežasčių.

Sukrėsta 36-ių mama Katie sakė esanti „dėkinga“ už gautus atsakymus ir tikisi, kad jokia kita šeima nepatirs tokio skausmo.

Po tyrimo ji sakė: „Taip tragiškai ir staiga netekus mūsų mažosios Allie, mums visiems skauda širdis, ir vis dar nepaprastai sunku pagalvoti, kad daugiau jos nebepamatysime. Kai ji buvo paguldyta į ligoninę, mes visi meldėmės, kad dukrelė išgyventų.

Kai buvo pasakyta, kad  pažeistos jos smegenys, buvo labai skaudu. Visa ši patirtis buvo tiesiog traumuojanti ir mes praradome didžiulę savo gyvenimo dalį.

Allie visas gyvenimas buvo dar prieš akis, kol jį atėmė pačiu žiauriausiu būdu. Jos mirties mes niekada neįveiksime. Deja, neįmanoma atsukti laikrodžio atgal ir sugrąžinti mūsų princesę, bet esame dėkingi, kad tyrimas baigtas ir bent jau turime atsakymus. Dabar galime tikėtis tik to, kad kitiems nereikės kentėti taip, kaip kenčia mūsų šeima“.

Išsivystė mirtina liga

Allie buvo diagnozuotas šiga-toksiną gaminanti E.Coli bakterija (STEC), o vėliau išsivystė hemolizinis ureminis sindromas (HUS), galimai mirtina kraujo liga, susijusi su STEC, galinti sukelti inkstų nepakankamumą ir smegenų pažeidimą.

Ji mirė rugpjūčio 3-ią, o mirties priežastis ‒ smegenų pažeidimas ir kitos su HUS ir STEC susijusios komplikacijos. Jatinder Paul, „Irwin Mitchell“ vyresnysis teisininkas, atstovaujantis Allie šeimai, sakė:

„Allie mirtis daro didelį poveikį jos šeimai. Mergaitės mamai Katie, suprantama, vis dar sunku susitaikyti su tuo, ką jie visi išgyveno. Nors negalime pakeisti to, kas nutiko, Allie šeima bent jau dabar turi atsakymus, kodėl ji taip greitai buvo iš jų atimta.

Skrandžio ligų ir infekcijų pavojaus niekada nereikėtų sumenkinti. E.Coli yra labai rimta ir gali baigtis ilgalaikėmis sveikatos problemomis, o blogiausiais atvejais, tokiais kaip šis, mirtimi.Mes ir toliau juos palaikysime, kad galėtų susitaikyti su savo netektimi“.

Visa Allie šeima susirgo per atostogas Turkijoje ir Allie simptomai prasidėjo liepos 27-ąją, praėjus trims dienoms po to, kai jie grįžo namo.

Po kelių dienų Allie šeima priėmė sunkų sprendimą nutraukti gyvybės palaikymą, kai MRT tyrimas atskleidė, kad mergaitės smegenys negrįžtamai pažeistos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer