Atskleista daugiau detalių apie Šilutėje nužudytą 19-metę: žudikas kūną buvo spėjęs užkasti

Pajūrio miestą Šilutę supurtė kraupi dingusios 19-metės paieškos atomazga. Mergina neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, tad glaudėsi Šilutės socialinių paslaugų centre, kurie teikia ir nakvynės paslaugą. Trečiadienį mergina šias patalpas paliko, o jai vis negrįžtant, kaip įprasta, sunerimę centro darbuotojai penktadienį kreipėsi į policiją.

„Pareigūnams vykdant minėtos merginos paiešką, jos kūnas su smurto žymėm buvo rastas Šilutės rajone esančiame Pagrynių miške“, – pasakoja Tauragės apskrities policijos atstovė Lina Banienė.

Šis miškas vos už 5 kilometrų nuo socialinio centro. 19-metės kūnas buvo užkastas. Galimai taip žudikas stengėsi slėpti savo pėdsakus. Tačiau pareigūnai jį greit išaiškino. 25-erių įtariamasis pareigūnams gerai žinomas. Ne kartą teistas. Tačiau policininkus pašiurpino kita aplinkybė.

„Auką ir įtariamąjį siejo artimi giminystės ryšiai“, – sako L. Banienė.

TV3 šaltiniai policijoje užsimena, kad įtariamasis gali būti nužudytosios merginos brolis. Jis uždarytas į areštinę, artimiausiomis dienomis pareigūnai kreipsis į teismą dėl jo suėmimo trims mėnesiams.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer