Baisi tragedija: buvęs vaikinas nužudė merginą ir jos visą šeimą

Siaubinga meilės drama Austrijoje. 25-erių vyras nušovė savo buvusią merginą, 3 jos šeimos narius ir naują vaikiną. Apie šią žmogžudystę pareigūnai sužinojo iš paties žudiko, kuris jiems pasidavė.

Ramiame Austrijos Alpių kurorte Kicbiūhelyje siaubinga žmogžudystė. Apie 6 val. ryto į namą atvykę pareigūnai rado 5 lavonus su šautinėmis žaizdomis. Jauniausiai aukai – vos 19-a metų. Ji – buvusi žmones sušaudžiusio 25-erių vyro mergina. Pora išsiskyrė tik prieš du mėnesius.

Apie kraują stingdantį nusikaltimą pareigūnams pranešė pats žudikas. Jis pats atvyko į policijos postą.

„Iškart po to, kai vyras prisipažino, kad nužudė 5 žmones, į nelaimės vietą išvyko policijos pareigūnai. Ten nuvyko ir medikai, tačiau jie niekuo nebegalėjo padėti. Buvo nužudyta 19-metė, jos 25-erių brolis, 51-erių mama, 59-erių tėtis ir dar vienas jaunuolis, kuris yra naujasis merginos vaikinas“, – pasakoja tyrėjas Walter Pupp.

Skaudi nelaimė įvyko po to, kai naktį iš šeštadienio į sekmadienį šaulys išėjo pasilinksminti į barą ir ten susidūrė su buvusia mergina ir jos naujuoju vaikinu. Kilo konfliktas.

Po kelių valandų jis atvyko į šeimos namus, nes norėjo su buvusia mergina pasikalbėti. Tačiau duris atidarė tėtis ir liepė jam keliauti namo. Po kurio laiko jis grįžo dar kartą, tik jau su pistoletu.

„Tyrėjai dabar atlieka įtariamojo apklausą. Tai nelengva užduotis. Visgi manome, kad jo laukia kalėjimo bausmė“, – teigia W. Pupp.

Žmones jaunas vyras išžudė name, kuriame anksčiau su jais visais gyveno, tačiau po skyrybų su mergina turėjo juos palikti.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...