Bendruomenė sugniuždyta: nuo Covid-19 mirė vos 25 metų mergina per savo gimtadienį

Gražia, miela ir nuoširdžia pristatyta labdaros organizacijos darbuotoja savo 25-ojo gimtadienio dieną mirė nuo koronaviruso. Kaip pranešama, mergina dar kovojo su valgymo sutrikimais. Pagerbiant jos atminimą labdarai paaukota 10 tūkst. svarų.

Jungtinėje Karalystėje gyvenusi Claudia Marsh kovojo su neatskleistu valgymo sutrikimu. Savo 25-ojo gimtadienio dieną Karališkoje Liverpulio universiteto ligoninėje mergina mirė nuo koronaviruso.

Pranešdami apie merginos mirtį, jos artimieji „JustGiving“ platformoje sukūrė puslapį, kuriame renka aukas dviem labdaros organizacijoms, kurias mergina palaikė.

Buvo aktyvi savanorė

C. Marsh buvo aktyvi savanorė, pozavo „Whitechapel“ labdaros centro plakatuose, o ten savanoriaudama padėjo rūšiuoti ir pakuoti maisto bei higienos priemonių davinius.

Kita organizacija yra „TEDS“ („Talking eating disorders“ liet. „Kalbėkime apie valgymo sutrikimus“), į kurią Claudia kreipėsi, kai sužinojo, kad turi valgymo sutrikimą. Šioms labdaros organizacijoms paaukota jau daugiau nei 10 000 svarų.

Nėra aišku, kada tiksliai virusas pražudė Claudią, tačiau aukojimui skirtas puslapis buvo sukurtas prieš kelias dienas. Manoma, kad ligoninėje mergina su virusu kovojo kelias dienas, prieš jos būklei pablogėjant.

Puslapyje parašyta: „Mūsų gražios dukros ir nuostabios sesės Claudios atminimui, kuri savo 25-ojo gimtadienio dieną mirė nuo koronaviruso Karališkojo universiteto ligoninėje, Liverpulyje. Vietoje gėlių, norėtume jūsų paprašyti paaukoti labdaros organizacijoms, kurias Claudia palaikė, ir jose savanoriavo“.

„Mes visi, kurie pernai vasarą dirbome kartu su Claudia, prisiminsime jos energiją, užsidegimą ir atsidavimą, taip pat jos nuostabų linksmumą. Tai skaudi ir sukrečianti nelaimė. Claudia ir toliau liks gyva savo darbuose, kuriuos atliko per šią didžiausią pastarųjų laikų krizę, bei indėlyje, kurį įdėjo į gyvybes išsaugančią pagalbą, kurią teikiame per šią pandemiją“, – sakė „Whitechapel“ savanorių koordinatorius Davidas Roperis.

Koordinatorius tęsė, kad mergina buvo labai rūpestinga.

„Claudia buvo nesavanaudiška, ji sutelkė savo energiją į savanorystę ir pagalbos teikimą tiems, kuriems jos reikia. Ji taip pat padėdavo suburiant savanorių komandą, nes visuomet buvo entuziastinga, draugiška ir šilta. Ji šypsojosi visiems. Mes jos labai pasiilgsime“, – sakė D. Roperis.

Pasipylė žinutės

„JustGiving“ puslapyje artimieji merginai paliko daug nuoširdžių žinučių. Jo Goodman sakė, kad ji buvo viena iš paskutinių žmonių, su kuriais Claudia leido laiką. Abi merginos gulėjo vienoje palatoje.

„Aš, tikriausiai, esu viena iš paskutinių žmonių, su kuriais Claudia leido laiką, nes prie jos gulėjau ligoninėje. Nuliūdau, kai jos sveikata pradėjo silpnėti, tačiau pati gulėdama lovoje, bandžiau ją palaikyti“, – rašė mergina.

„Niekada nepamiršiu tų atsiminimų ir nuotykių, kuriuos kartu patyrėme, tau visada kiti rūpėjo labiau nei tu, ir tu visuomet žinojai, kaip juos prajuokinti. Jaučiuosi palūžęs“, – komentavo Matthew Jonesas.

„Man pasisekė, kad pažinojau Claudią. Ji buvo tokia graži, geraširdė ir, tiesiog, švelni siela. Rašant šiuos žodžius atrodo, kad viskas yra netikra. Siunčiu tau visą savo meilę“, – sakė Ella Davis.

„Whitechapel“ centro „Facebook“ paskyroje organizacijos atstovas rašė, kad visi, kurie ją pažinojo, jautė jos šilumą, energiją ir džiaugsmingumą.

„Claudiai visuomet kiti rūpėjo labiau, nei ji pati, mes atsiminsime ją ir jos indėlį, į šią organizaciją“, – rašė atstovas.

Daugiau nei 240 žmonių komentaruose paliko gražias žinutes.

„Plyšta širdis matyti, kad tokio jauno žmogaus gyvybė užgeso dėl pandemijos“, – rašė Sue Benson-Carson.

„Bet Claudia padarė daug gero. Jos mama ir šeima labai didžiuotųsi savo mergaite.“

„Užjaučiu Claudios mamą, dėl šios skaudžios savo gražios dukros netekties. Ji turėjo būti labai užjaučianti, kad darytų tai, ką darė „Whitechapel“ labdarai. Siunčiu jums giliausią užuojautą“, – rašė moteris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...