Budraitytė įspėja: ši delčia smogs 2 Zodiako ženklams

Prasidėjusi delčia leis bent kiek atsipūsti. Deja, ne visiems – nors vieniems šis metas bus sėkmingas ir viskas eisis kaip per sviestą, 2 Zodiako ženklams vertėtų būti atidesniems ir pasisaugoti.

Garsi astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad delčios laikotarpis nebūna itin ramus, tačiau šį kartą visa savaitė turėtų džiuginti ir leisti bent kiek atsigauti po sunkaus periodo.

„Po praėjusios įtampos ir užtemimų, žmonės galės labiau atsipalaiduoti, atsigauti. Jausite energijos šuolius, nuotaika gerės“, – teigia pašnekovė.

Atsipalaiduokite ir nesivelkite į konfliktus

Jei kurį laiką svarstėte apie aukštesnes pareigas, drąsiai kreipkitės į vadovą – nusimato sėkmė. O gal esate užbaigę projektą, kurį delsiate atiduoti? Dabar tam tinkamas laikas, nes įvertinimas nudžiugins.

Be to, puikus metas rinktis mokslo įstaigą ar specialybę, jei planuojate pasinerti į naujus mokslus.

Seksis visiems, dirbantiems protinį darbą. Delčia nepašykštės gerų dalykų Žuvų ir kitų vandens stichijų Zodiako ženklams.

„Atsargesni turėtų būti Jaučiai ir Ožiaragiai, kitaip – visi žemės stichijos ženklai“, – pridūrė V. Budraitytė.

Viskas klostysis puikiai, jei nesivelsite į konfliktus ir nepulsite kovoti už teisybę, net jei toks noras kunkuliuoja viduje. Atsipalaiduokite, įsivaizduokite šviesią ateitį ir džiaukitės palengvėjimu, nes nuo šiol viskas eis tik geryn.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer