Būsima nuotaka klaipėdietė rėžė tiesą: „Be vokelio į vestuves galite neiti“

„Visai neseniai perskaičiau apie tai, kaip viena tetulė nori būsimiems jaunavedžiams padovanoti indų ar kažkokių rakandų, kurie neva turėtų praversti buityje ir būti puikus prisiminimas. Va čia aš ir pratrūkau – esu būsima nuotaka ir paklausykite, ką jums pasakysiu“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo Orinta iš Klaipėdos.

Artėja mano vestuvės, viskas suplanuota iki smulkmenų, atsieis vestuvės pakankamai brangiai, nes ir kainos pakilusios iki debesų, tačiau dabar ne apie tai. Dabar apie dovanas, kurių man tikrai gyvenime nereikės!

Tetos, mamos, močiutės, prašau, nustokite aikčioti dėl mūsų įsitikinimų ir šiuolaikinių norų!

Tiesiog įsidėmėkite kartą ir visiems laikams – šiais laikais mes viską galime nusipirkti, nieko nereikia traukti iš po prekystalių ar galvoti, kad jūsų padovanotas indų komplektas bus nereali viso gyvenimo dovana. Ne ne ne, jokie jūsų kavinukai, kavamalės ir duonkepės mums nereikalingos,nes jų pilni prekybos centrai – eik ir pirk.

Prakalbo apie dovanų vokelius

Mes esame šiuolaikiniai žmonės, galvojame ir mąstome šiuolaikiškai bei tiksliai žinome, ko norime iš gyvenimo.

Štai aš gerai žinau, kad už pinigus, kuriuos gausime iš svečių, įsigysime poilsinę kelionę, nes norime po švenčių maratono atsikvėpti. Dar daugiau – turime planų įsigyti naują automobilį, kuris, patikėkite, kainuoja visai nemažai! Tad štai kur nukeliaus visas vokelių turinys – į naudingas investicijas ir tikslingus pirkinius, o ne virtuvinius kombainus.

Taip kad tikrai nereikia galvoti, kad visi pinigai, kuriuos jūs padovanosite, bus skirti „atpirkti“ svečio išlaidas – tikrai ne!

Jei darome vestuves, darome iš savų santaupų, o jeigu prašome, kad mums padovanotų pinigais, bet ne puodais ir patalynėmis, tai, turbūt, tik dėl to, kad esame jauni, šiuolaikiški ir žinantys ko norime iš gyvenimo! Tad, mielieji, be vokelio šiais laikais į vestuves galite ir neiti.

Autorius: skaitytoja Orinta

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer