Dar nebandytas obuolių pyragas. Garantuotai taps šeimos mėgstamiausiu

Ruduo žinomas kaip pats nuostabiausias obuolių metas. Vis dėlto dažnai šeimininkei tampa tikru galvos skausmu klausimas, ką gi iš jų pagaminti. Todėl su jumis dalijamės itin gardžiu obuolių pyrago receptu, kuris tikrai nepaliks abejingų.

Ingredientai: 1 stiklinė miltų; 1 stiklinė manų kruopų; 1 stiklinė cukraus; 2 a.š. kepimo miltelių; gabaliukas sviesto (50-100 g.); 1 kg. obuolių arba 1 kg. uogų

Glaistas: cukraus pudra; pienas; nutarkuota citrinos žievelė.

GAMINIMAS

Įkaitinkite orkaitę iki 190 C. su ventiliatoriumi arba 200 C. bet ventiliatoriaus. Išklokite 23 cm apvalią kepimo formą kepimo popieriumi. Dubenyje sumaišykite miltus, manų kruopas, cukrų ir kepimo miltelius.

Pirmą pyragą kepiau su obuoliais. Obuolius nulupkite ir stambiai sutarkuokite arba susmulkinkite su virtuvės kombainu. Paimkite kepimo formą ir dėkite sluoksniais miltų mišinį ir obuolius – išeis 3 sluoksniai tešlos ir 2 sluoksniai obuolių.

Sviestą labai plonai supjaustykite ir išdėliokite ant viršaus taip, kad padengtų beveik visą pyrago viršų. Pašaukite į orkaitę ir kepkite 45-55 min.

Glazūra:

Sumaišykite visus glazūros ingredientus iki vientisos mases. Aš nelabai mėgstu glazūros, o ir pyragas turi pakankamai cukraus, kad jį dar papildomai saldinti, todėl naudojau ją tik dėl grožio, simboliškai.

Ėmiau 2 v.š. su kaupu cukraus pudros ir 1 – 1,5 šaukštą pieno bei nutarkuotą 1 citrinos žievelę. Išimkite iš orkaitės pyragą ir iš karto palaistykite glazūra. Palikite 10 min. atvėsti formoje tada išimkite ir atvėsinkite ant grotelių.

 

Šaltinis: worldrecipes.eu

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...