Dėl medicinos darbuotojų aplaidumo turite teisę į tinkamą žalos atlyginimą

Kreipdamasis į gydytoją, kiekvienas iš mūsų tikisi gauti kokybišką medicininę pagalbą. Tačiau realybėje gan dažnai susiduriame su tikrove – neprofesionaliu gydytojų požiūriu į pacientą. Komplikacijų kaltininku po gydymo gali tapti bet kuris iš gydymo įstaigos personalo: chirurgas, bendrosios praktikos gydytojas, slaugytoja, kitas medicinos srities specialistas ar pati gydymo įstaiga. Prie labiausiai paplitusių medicinos personalo aplaidumo apraiškų galėtume priskirti atvejus, kai:

– neatsižvelgiama į paciento būklės sunkumą, nusiskundimus;

– neatliekami išsamūs tyrimai, neatsižvelgiama į diagnostikos rodiklius;

– per daug pasitikima savimi ir neteisingai nustatoma diagnozė;

– pažeidžiama profesinė etika;

– nesiryžtama daugiau patirties turinčio kolegos prašyti pagalbos ar patarimo.

Gimdymo traumos, negebėjimas laiku diagnozuoti ligą, chirurginės klaidos, reanimacijos klaidos, techninės įrangos nesklandumai, kai neatliekami reikalingi tyrimai ar gydymo procedūros ir kt. taip pat gali būti traktuojami kaip medikų aplaidumas.

Nagrinėjant panašią ar bet kurią iš paminėtų situacijų, susijusių su sveikatos priežiūros personalo aplaidumu, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, kas konkrečiai turi atsakyti už žalos padarymą. Šiandien atsakomybės suvokimas neapsiriboja tik gydytojų ar klinikų darbuotojais. Gan akivaizdi gali būti ir farmacijos kompanijų padaryta žala. Farmacininkai turėtų prisiimti atsakomybę už nepakankamai gerai ištirtus ir į rinką paleistus vaistus, ar už medikamentų sukeltus šalutinius reiškinius, nenurodytus instrukcijoje ir kt.

Dažniausiai į klausimus, kodėl pasirinko netinkamą gydymo būdą, neišsamiai ištyrė, nesikonsultavo su kolegomis, netinkamai nustatė diagnozę, gydytojai atsako teigdami, kad gydymas atitiko visus standartų reikalavimus arba jie ,,darė viską, kas jų kompetencijoje”. Pasitaiko situacijų, kai susiduriama su dokumentų klastojimu: perrašomos ligos istorijos, dingsta reikalingi įrašai, pažymos.

Visais atvejais nukentėjusiajam sudėtinga savarankiškai įrodyti medicinos darbuotojų kaltę. Tad jei galvojate, kad jūs ar jūsų artimieji patyrė žalą nuo medikų aplaidumo, susisiekite su Expert Claims. Mes manome, kad visi sveikatos priežiūros nerūpestingumo atvejai turėtų būti įvertinti ir su tokiom ar į jas panašiom situacijom taikstytis negalima. Nukentėjęs asmuo arba jo šeima, patyrę nuostolius dėl medicinos personalo kaltės, turi teisę į žalos atlyginimą.

Jums gali priklausyti:

– kompensacija už medicinines išlaidas, ligoninės išlaidas, gydytojų išrašytas sąskaitas;

– kompensacija už fizinę negalią (gydymo pasekmė): galūnių praradimas, šlubavimas ir kt.;

– išmoka už prarastas pajamas (skiriama iki to laiko, kai pilnai pasveikstama arba iki    visiško asmens nedarbingumo pripažinimo);

– lėšos skirtos gydymui bei tolesniam sveikatos atstatymui (slauga, reabilitacija);

– kitas išmokas, atsižvelgiant į traumos sunkumą ir tolesnes pasekmes;

– kompensacija už moralinę žalą;

– išmoka už emocinį sukrėtimą (emocinė depresija, nerimas), praradus mylimą žmogų ;

– kompensacija už kelionės išlaidas;

– išmoka nukentėjusiojo giminėms jo mirties atveju.

Prieš pateikiant ieškinį būtina:

– surinkti liudytojų parodymus;

– turėti liudytojų kontaktus;

– užfiksuoti visas detales (kur ir kaip buvo padaryta žala);

– surinkti duomenis apie sužalojimą (medicininiai išrašai, gydymo eiga);

– surinkti ir saugoti kitus įrodymus (prarastos pajamos ir kt.);

– kitos išlaidos (kelionės čekiai ir t.t.)

Šitie įrodymai padės tiksliau pateikti ieškinį, kuriuo siekiama, kad būtų atlyginta žala nukentėjusiems pacientams bei jų giminaičiams. Pastarųjų patiriamas skausmas dažniausiai pasireiškia netekus artimo žmogaus.

Patikėkite savo rūpesčius Expert Claims komandai. Konsultuojame visais teisiniais klausimais, bendradarbiaujame su kvalifikuotais specialistais, galinčiais atstovauti jūsų interesus ginčuose dėl žalos atlyginimo.

Visi  atvejai yra išskirtiniai, kiekvieno nukentėjusiojo klausimas sprendžiamas individualiai, ypatingą dėmesį skiriant efektyviam problemų sprendimui. Galite būti tikri dėl informacijos konfidencialumo. Ji nebus atskleista ar teikiama tretiesiems asmenims.

Leiskite jums padėti, ir nepamirškite, kad kompensaciją gausite tik tuo atveju, jei kreipsitės į mus ne vėliau, kaip po 3 metų nuo nelaimingo įvykio datos. Nepraleiskite savo šanso.

Siūlome susitikimą jums patogiu laiku. Konsultuojame visoje JK.

T: +44 7741 128 999 (nemokama konsultacija)

E – mail: admin@expertsclaims.co.uk

Imperial Offices

St Georges House, 2-4 Eastern Road,

Romford, Essex, RM1 3PJ

http://www.imperialoffices.co.uk/centres/romford-essex/

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...