Dingusio vilniečio Mykolo ieškantys žmonės siunčia žinią: prašo kelių dalykų

Trečiadienį vėl bus tęsiama nuo šeštadienio Vilniuje dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieška. Vilniaus centre vaikino ieškojo gausios pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. Vakar paieškų teritorijos buvo išplėstos iki Vievio, kelti dronai, Neryje su savanoriu vaikino ieškojo specialiai vandenyje ieškoti apmokytas šuo. Vaikinas vis dar nesurastas, tačiau nenuleidžiama rankų – intensyvios paieškos tęsiamos toliau.

Specialiai M. Davidonio paieškoms sukurtoje grupėje „Mykolo paieška“ susibūrė į paiešką įsitraukę savanoriai. Paskutinė paskelbta informacija buvo skirta būtent jiems:

„PRANEŠIMAS SKIRTAS SAVARANKIŠKAI VYKDOMOMS PAIEŠKOMS

Raginame būtent šio pranešimo komentaruose ieškoti ar siūlyti kompaniją kartu vyktį į paiešką, informuoti apie transporto galimybes.

Apie mūsų organizuojamas ir koordinuojamas paieškas pranešime neužilgo.

  • Planuodami savarankiškas paieškas remkitės žemėlapiu ir stenkitės ieškoti vietose, kurios dar nėra pažymėtos žemėlapyje: https://tinyurl.com/paiesku-zemelapis
  • Vykdydami savarankiškas paieškas užpildykite šią formą: https://tinyurl.com/paieskos-forma
  • Kuo tiksliau nurodykite pradžios ir pabaigos koordinates.
  • Jei maršrutas nėra tiesus, prašome atsiųsti maršruto nuotraukas el. paštu: mykolopaieska@gmail.com .

Formoje nurodykite el. paštą iš kurio siųsite nuotraukas, jog galėtume jas susieti su Jūsų užpildyta forma ir maršrutu.

Primename, būkite tinkamai pasiruošę paieškoms (apranga, avalynė, įkrauti mobilieji telefonai, žiūronai) taip pat įvertinkite savo fizinį pasirengimą. Taip pat, radus įtartinus daiktus, neliečiame, nebandome traukti ir pan., fiksuojame vietą ir informuojame pirma policiją.

Kreipiamės į visus grupės narius – prašome susilaikyti nuo diskusinių komentarų, kadangi taip galite užgožti svarbią informaciją. Grupė yra skirta paieškų komandų komunikacijai. Jeigu turite informacijos – rašykite pranešimą grupėje, mes visus matome, informaciją tikriname, patvirtiname arba atmetame“, – rašoma paieškos grupėje.

Dingo išėjęs iš gimtadienio

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį kiek po 16 val. išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, kaip jau minėta, buvo aptikti vaikino daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Mama paskelbė vaizdo įrašą

Antradienį dingusio Mykolo Davidonio mama kreipėsi į gyventojus. Jautriame vaizdo įraše ji prašo visų galinčių padėti pagalbos. Pažymi, kad bet kokia turima informacija apie jos sūnų yra vertinga.

„Mieli Lietuvos gyventojai, esu Mykolo Davidonio mama. Pradžioje noriu jums visiems labai padėkoti, kad taip aktyviai įsijungiate į mūsų vaiko paiešką. Mes labai mylime savo vaiką. Be galo, be krašto. Mūsų šeimai jis yra pats svarbiausias asmuo, ir Mykolas puikiai tą žino.

Jei kažkas kažką matėte, ar panašų asmenį į Mykolą praeinant, važiuojant transportu ar kažkur, nufotografuokite, atsiųskite informaciją. Tikiuosi, kad mes jį rasime sveiką ir gyvą, Nenuleiskime rankų. Jei galvojate, kad turima informacija apie Mykolą yra verta pinigų, taip pat, prašau, informuokite mus. Padėkite. Padėkite mums surasti savo vaiką“, – jautriame vaizdo įraše į gyventojus kreipėsi Mykolo mama Ieva Davidonienė.

 

Nerimą keliančios detalės

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasklido vilnietės pagalbos šauksmas padėti surasti jos 15-metį sūnų Mykolą Davidonį.

Tėvų labiausiai neramina kelios detalės – teigiama, kad paskutinio pokalbio metu su draugu 15-metis tarsi nesiorientavo, kur randasi.

Taip pat nerimą kelia ir žinia, kad prie Žirmūnų tilto buvo rasti jaunuolio daiktai – striukė bei kuprinė. Netoli tilto buvo rastas ir 15-mečio ausinių dėkliukas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

Dingusio jaunuolio mama Ieva Sapkutė naujienų portalui tv3.lt sakė, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė. Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <…> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – pasakojo paauglio mama.

Ji paragino visus mačiusius vaikiną ar turinčius naudingos informacijos skambinti numeriais  +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

I. Sapkutė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer