DNR rezultatai paliko moterį be žado: tiesa išaiškėjo po 11 metų

Agniešką ir Liną likimas suvedė vaikų namuose. Čia užsimezgę šilti santykiai vėliau peraugo į jausmus, o po kurio laiko į jų gyvenimus pasibeldė ir nauja gyvybė. Praėjus vienuolikai metų poros santykiai iširo, o Liną pastaraisiais metais pradėjo vis dažniau kankinti įtarimai, kad moteris buvo jam neištikima ir kad jos pagimdytas vaikas – ne jo.

„Išvažiavau prie arklių, keturis mėnesius išdirbau ir po tų keturių mėnesių aš grįžau vėl atgal, praėjo ten kelios dienos ir aš išvažiavau prie avių dirbti. Tada man paskambina ir sako, ruošk vežimuką. Aš tada net atsisėdau ant lovos, ji pasakė, kad laukiasi. Man nesueina galai, kad ji taip greit per dvi dienas pastojo“, – Agnieškos nėštumu stebėjosi Linas.

Vyras kreipėsi į „TV Pagalbą“, kuri atliko DNR testą, o jo rezultatai pribloškė ne vieną laidos žiūrovą ir pačią Agniešką.

Laukdama Gerdos Žemaitės verdikto, kuri atplėšė voką su DNR tyrimo rezultatais, Agnieška jo klausėsi sustingusi ir nejudėdama, tarsi nujausdama kažką negero.

„Garantuota buvau, kad vaikas jo. Taigi su niekuo aš nebuvau…,“ – tepasakė Agnieška, išgirdusi, kad vaikas yra ne Lino.

Tačiau išgirdęs tokią žinią Linas, atrodo, nė kiek nenustebo.

„Paskui nevaikščiojau, su žvake nestovėjau, neįsivaizduoju. Žinau, kad jų buvo daug, o iš tų daug tegu renkasi vieną. Ji tegu ieškosi, jinai pati žino, nuo ko, pati žino su kuo buvo, tiktai aš nieko nežinau. Ji pati sau turi klausimą užduot, su kuo paskutinį kartą buvo, kada tai buvo“, – šaltai tarė jis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...