Dragūnas tikina – jis toks pats, kaip ir policininkai: bandysime įrodyti, kad vairuojantis policininkas naudojosi telefonu

Atlikėjo Egidijaus Dragūno teisme – vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuotas Selo sulaikymas ir jo paties nufilmuotas vaizdo įrašas, padarytas iš karto po to, kai jis paleistas iš areštinės. Kalbėdamas savo sekėjams apie pareigūnus jis aiškino, kad yra tokių žmonių, kuriems būtų negaila šratinuku išdurti akį.

„Matot, kartais būna šūdžių sutraukų tokių purvinų, kuriems pydarams imti ir akį išdurti ir gaila nebūtų, bet pamoka yra tokia ir moralė tokia, kad reikia susilaikyti kartais. Susilaikyti.“

Šį pasisakymą Egidijus Dragūnas paviešino iš karto po to, kai buvo paleistas iš areštinės. Selas taip prieš dvejus metus kalbėjo apie pareigūnus, pamačiusius kaip jis naudojasi vairuodamas telefonu ir sustabdžiusius. Protokolo už telefoną pareigūnai nesurašė, kilo konfliktas, kuris peraugo į pareigūnų įžeidinėjimus ir galiausiai pasipriešinimą policijai:

Už kiaušų aš sau galiu laikyti, jei man niežti? – Ne, nu ką mes dabar kalbėsim apie tą. – Aš klausiu, aš galiu už kiaušų laikytis? Aš klausiu jūsų? – Dokumentus dabar pateikite. – Tu matei, aš telefoną ar piniginę laikiau? – Mačiau. – Kaip tu matei? – Mačiau. – Eik tu… – Dokumentą savo. Už įžeidinėjimus galit eit į teismą. – Pašol tu na…., aš tau sakau. – Atidarykit. – Patrauk rankas nuo manęs… – Kas čia darosi dabar? – Patrauk rankas! – Kas čia darosi dabar? – Patrauk na… rankas!“

„Tegu mato, man gaila, kad spauda neviešina mano parodytos medžiagos. Tai tikiu į jus“, – sako E. Dragūnas.

Egidijus Dragūnas kalba būtent apie pirmadienį paviešintą filmuotą epizodą, šiandien teismas peržiūrėjo dar kartą. Buvo peržiūrėta ir Selo paminėta filmuota medžiaga iš policijos automobilio, kur tarnybiniame automobilyje pareigūnai sėdi tik dviese iki to momento, kai buvo sulaikoma žvaigždė. Privačiame pokalbyje pareigūnai įterpia keiksmų, Dragūnas bando įrodyti, kad jis lygiai toks pats, kaip ir policininkai, kad jie keikiasi, nors tai tik dviejų policininkų pokalbis, šalia nėra jokių kitų žmonių.

„Mes šiandien bandysime įrodyti, kad priešistorė trijų minučių, kai aš buvau sustabdytas, kaip policininkai keikiasi, aš tai jau viešinau, naudojasi irgi gėrimais, tuo metu, kai reikia vairą laikyti, kaip jie aiškina laikyti dviem rankomis, jie buvo neprisisegę diržų, tiek vienas, tiek kitas. Naudojasi telefonu, mes bandysime įrodyti pagrindinį dalyką, kad vairuojantis policininkas naudojasi telefonu“, – teigia E. Dragūnas.

Teismas šiandien dar nebaigė įrodymų tyrimo. Jis bus tęsiamas per birželio 21-ąją numatytą posėdį, greičiausiai tuomet ir paaiškės, kokią bausmę Selui prašys skirti prokuroras.

„A tu nesipriešini? – Nesipriešinu, pasmaugsi. Pasiduodu, pasmaugsi, viskas, išeinu. – Ranką už nugaros, ranką už nugaros!“

Šiandien teismas peržiūrėjo ir šį įrašą, buvo beveik visi ir sulaikymo dieną filmuoti epizodai: kaip policininkai bendravo su Selu pasisodinę jį į tarnybinę mašiną, kas vyko policijos padalinyje, kur buvo nuvežtas Selas, kas vyko prie areštinės, kur Selas buvo galiausiai nuvežtas. Kalbėdami su Dragūnų pareigūnai nesikeikia, stengiasi ir per sulaikymą išlikti mandagūs net kai šis pasipriešino.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer