Dvimetei Gabrielei smogė agresyvus vėžys: tėvai neišgali nupirkti net vandens

Kartais gyvenimo nelaimės trenkia kaip iš giedro dangaus, o dažniausia jos po vieną ir nevaikšto. Taip nutiko ir vienai lietuvių šeimai, kurioje klastingu vėžiu susirgo vos dvimetė Gabrielė.

„Grįžtu iš Kauno klinikų ir visą kelią galvoje sukasi mintys apie tą bedalę Lietuvą. Jau buvau beišeinanti iš vaikų onkologinio skyriaus, rodės, su visais pasikalbėjau, aplankiau. Beveik tarpduryje prie manęs priėjo mažos mergytės mama“, – pasakoja paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ įkūrėja Eglė Melinauskienė.

Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė fondo įkūrėja, sutikta jauna šeima augina dvi mažas dukreles, kurių viena iš jų sunkiai serga. Mergytė gydosi jau gerą pusmetį ir šiandien ją su mama moteris sutiko ką tik grįžusias po sunkios operacijos iš reanimacijos į skyrių.

„Kiekvieną kartą, lankant vaikus, jas sutikdavau visuomet viskuom patenkintas – gydytojų dėmesiu, slauga, ligoninės maistu. Šiandien turbūt ilgai kaupė drąsą, nes prašyti nėra lengva.

Prašyti kelių eurų, kad galėtų nupirkti sulčių ar kitokio maisto po sunkios operacijos sveikstančiai savo dukrelei, nes kelios savaitės kaip tėtis prarado darbą.

Jos kišenėje tik keli eurai, už kuriuos ji nieko, išskyrus mažą buteliuką vandens, negali nupirkti savo sunkiai sergančiai dukrai. O, Dieve, kaip baisu…“, – jautrius žodžius dėsto pašnekovė.

E. Melinauskienė džiaugiasi, kad galėjo atsirasti būtent šiandien šalia sutiktos mamos. Anot jos, tai tik mažytis epizodas iš bedalės Lietuvos gyvenimo, dainuojančios apie laisvę ir neišbrendančios iš skurdo.

„Tokią Lietuvą išvysti, kai plačiau atmerki akis, atsikemši ausis, atsisuki veidu į tai, ko nenorėtum matyti.

Ir tokios šeimos, turėdamos darbą, sumoka mokesčius, pamaitina savo vaikus ir dar kelis šimtus šalies likimą dėliojančių, plaukus vienas kitam raunančių ir savo „reikalus” tvarkančių galvų.

Ir kvaila būtų pasirodytų tokiai mamai vieno pono frazė: jūs pasirinkote tokiais būti. Įdomu ką pasirinktų taip kalbantis žmogus, kai jo šeimą ar jį patį ištiktų bėda ar užkluptų sunki liga.

Vėžys graužia ne tik kūną, bet ir suryja visas jaunos šeimos santaupas, nuskurdina ją“, – savo įraše pasakoja E. Melinauskienė.

Visi norintys prisidėti prie šeimos ateities, tai padaryti gali šiuo būdu:

Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“ Įmonės kodas: 302288579 PVM kodas: LT100009837618 „Swedbank”, AB Banko kodas 73000 SWIFT kodas HABALT22 A.s LT 77 7300 0101 4079 5625 Paskirtis: parama Gabrielei

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...