„Džokeris“ kursto aistras: prašo uždrausti rodyti filmą

Kino ekranuose vos tik pasirodęs filmas „Džokeris“ jau kaitina aistras ir padalijo jį mačiusius į dvi dalis – vieni neatsistebi aktoriaus Joaquino Phoenixo įkūnytu Arthuro Flecko vaidmeniu, kiti skundžiasi, kad filmas pernelyg „žiaurus“.

Premjeros dieną – penktadienį – filmas uždirbo beveik 37 mln. eurų, o per visą savaitgalį – beveik 83 milijonus eurų.

Visgi ne visiems patiko sukurtas Arthuro Flecko vaidmuo – komiku svajojęs tapti klounas staiga virsta žudiku bei didžiausiu Betmeno priešu. Internete netrūksta pačių įvairiausių komentarų, kuriuose filmą matę žmonės jį maišo su žemėmis.

„Išėjau nesulaukęs pabaigos. Per daug šiurpus filmas, kuriame rodomos psichologinės problemos“, – rašė vienas internautas.

„Negalėjau sulaukti pabaigos. Kažkas šiurpaus. Buvau priverstas išeiti“, – skelbė kitas.

Netrūksta ir tokių pareiškimų, kad „Džokeris“ būtų uždraustas, nes jis „skatina smurtą ir gali įkvėpti masiniam susišaudymui“.

Tiesa, premjeros metu netrūko ir nemalonumų – Kalifornijoje vienas kino teatras atšaukė premjerą, o Niujorke iš kino salės teko išvesti įsijautusį žiūrovą, kuris spjaudė ant kitų bei kiekvieną kartą, kai Džokeris kažką nužudydavo, garsiai plodavo.

Internete pasipylė pranešimai, kad žmonės, vienas po kito, tiesiog išeidavo iš kino salių, kuriuose buvo rodomas filmas. Toks apkalbų burbulas nemenkai įsiutino ir jo kūrėjus, kurie to visiškai nesitikėjo.

Filmo režisierius sakė, kad norėjo pavaizduoti tokį vyrą, kuris užkliūva kitiems, bei parodyti opias visuomenės problemas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...