Garsusis Ukrainos šuniukas pasipuošė vyšyvanka: nuotrauka veda internautus iš proto

Ukrainiečių kariams talkinantis Džeko Raselo terjeras Patronas Vyšyvankos dienos proga taip pat pasipuošė tradiciniu ukrainietišku apdaru. Pasipuošusio šuniuko nuotrauka tiesiog veda internautus iš proto.

Kasmet trečiąjį gegužės ketvirtadienį ukrainiečiai puošiasi tradiciniais raštais išmargintais marškiniais ir mini Vyšyvankos dieną. Šiemet ji buvo švenčiama ketvirtadienį, gegužės 19-ąją.

Tradiciniais ukrainiečių marškiniais šiemet, kaip niekad anksčiau, puošėsi itin daug gyventojų – nuo Europos ar Lietuvos lyderių, iki eilinių žmonių.

Specialiai pasiųtą vyšyvanką apsimovė ir interneto sensacija tapęs ukrainiečių kariams gelbėjantis Džeko Raselo terjeras Patronas.

Paprastai šuniukas dėvi savo „tarnybinę uniformą“.

„Išlaikydamas tradicijas, šiandien mūsų Mecenatas savo „šarvus“ iškeitė į siuvinėtus marškinius! Atrodo šauniai, kaip manai?“ – pasidalinusios šuniuko nuotrauka rašė Ukrainos skubios pagalbos tarnybos.

Nuotrauka kaip mat pradėjo sklisti internete ir sulaukė tūkstančių reakcijų.

Patronas tikra interneto sensacija tapo dar prieš kurį laiką. Tuomet, kaip skelbta, jis Černihivo srityje per vieną parą atrado 262 sprogstamuosius užtaisus.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis garsiajam Ukrainos išminuotojui Patronui anksčiau gegužę įteikė medalį, o šis savo veiksmais prajuokino visus ceremoniją stebėjusius asmenis.

Gegužės 8-ąją kartu su savo prižiūrėtoju jis iš paties V. Zelenskio atsiėmė medalį už drąsą padedant rasti bombas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer