Gerbėjai sunerimę: kas nutiko „The Weeknd“ veidui?

Praėjusių metų rugpjūtį R&B atlikėjas „The Weeknd“ sukėlė kai kurių gerbėjų susirūpinimą, kai per MTV vaizdo muzikos apdovanojimų ceremoniją jis lipo į sceną akivaizdžiai kruvinu veidu.

Po dviejų mėnesių „The Weeknd“ – tikrasis vardas Abelis Makkonenas Tesfaye – pasirodė Amerikos muzikos apdovanojimų ceremonijoje užsidėjęs tvarsčius.

Išaiškėjo, kad šie du atvejai buvo jo naujausio muzikinio vaizdo įrašo, kuris išėjo šią savaitę, reklama. Muzikiniame vaizdo klipe „Save Your Tears“ atlikėjas pristatė naujausią savo „perdarymo“ raidą. Vaizdo įraše dainininkas vilki tą patį raudoną kostiumą, kurį dėvėjo per du paskutinius viešus pasirodymus.

Nuėmus chirurginius tvarsčius, dainininko veidas pasikeitė. Veido protezai, užpildai aplink skruostikaulius ir lūpas imituoja ekstremalių plastinių operacijų išvaizdą.

Gerbėjai socialiniame tinkle „Twitter“ sureagavo į „The Weeeknd“ naują veidą. Vienas vartotojas rašė: „Aš meldžiuosi, kad ši operacija yra grįžtama“, kiti atlikėją lygino su animacinio filmuko herojumi ir nepraleido progos pasijuokti.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...