Gerda Žemaitė bičiulius sukvietė į gimtadienio šventę: svečius nustebino suknelės kaina

„Vakarėlis buvo labai linksmas – aptarinėjome tris dalykus: blakstienų ilgį, suknelės kainą ir priemones, padedančias pristabdyti jaunystę“, – šmaikštavo televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė, nusprendusi šįmet nepraleisti gimtadienio šventės ir ją surengti vėliau, bet išskirtiniau.

41 – ąją sukaktį minėjusi žinoma moteris sako, jog šįkart pabūti kartu ji pakvietė mylimas, bet rečiau matomas bičiules, rašoma pranešime spaudai.

Kompanijoje buvo tik vienas vyriškis, o taip šventusi dar nebuvau niekada!“, – patikina G. Žemaitė.

Sambūrio, vakarui svečius sukvietusio į Kaune esančią „Gemology Cosmetics Oligotherapy Studio“, kaltininkė visus pribloškė papasakojusi už jai tinkančią vasarišką suknelę temokėjusi 14 eurų. Ne mažiau nei šis faktas, dėmesio sulaukė ir G. Žemaitės blakstienų ilgis. Patikinusi, kad nuo vaikystės galėjusi džiaugtis dar ir jų tankumu, televizijos gelbėtoja paatviravo neseniai blakstienas palepinusi tik serumu.

„Kažkada iš mamos buvau išmokusi gaminti natūralias kaukes veidui ar plaukams. Naudojome kiaušinius, agurkus, medų, kefyrą, citrinas ir dar daugelį kitų dalykų. Bet tai, matyt, veikia, kai tau 20 – 30 metų. Dabar jau reikia pasitikėti profesionalais“, – kalba sukaktuvininkė, paaiškinusi, kodėl gimtadienį nutarė minėti būtent oligoterapijos studijoje.

Labiausiai ją domino odos mikroelementų trūkumo ištyrimas ir praktinė veido odos priežiūros pamoka su kosmetologe viena iš pasirinktų temų.

„Atrodo, tiek visko žinome, o esminius dalykus dažnai vis dėlto praleidžiame. Kam reikalingas losjonas, kaip teisingai nuo akių nuvalyti tušą, kad aplink jas neskatintume raukšlelių formavimosi, kokių mineralų ir kodėl odai trūksta – tai tik dalis aistringas diskusijas sukėlusių temų“, – patikina vietoje, kur vis daugiau dailiosios lyties kauniečių nusprendžia rengti temines šventes, apsilankiusi G. Žemaitė.

Tikrąją gimtadienio dieną ji įteikė sau dovaną – asmeninę fotosesiją. Tuo tarpu vakare laukė šeimyninis pasiplaukiojimas nuosavu kateriu Kauno mariose ir vakarienė restorane.

„Dažniausiai gimtadienius švenčiu trankiai arba visai nešvenčiu. Šįmet padariau išimtį“, – sako G. Žemaitė.

Ji patikino – labiausiai įsiminusios yra trys progos: 30, 35 ir 40 gimtadienis. Visi jie buvo gausūs svečių, pramogų ir vaišių, bet tuo pačiu ir skirtingi.

„Trisdešimtojo gimtadienio tema buvo lietuvybė. Puošėmės tautinės vėliavos spalvų akcentais, šokome pagal atitinkamą muziką, o vidurnaltį, vietoje „Ilgiausių metų“, buvo giedamas Lietuvos himnas“, – su šypsena prisimena G. Žemaitė.

Ji patikina, niekada nesureikšminanti dovanų, nes labiau besidžiaugianti sveikintojais. Tiesa, šįmet iš vyro Andriaus ji sulaukė ir neįprasto dėmesio – jis jai įteikė daugybę augalų, papuošusių namų terasą visai vasarai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer