Geros žinios iš Žalos stovyklos: pavyko sutvarkytį automobilį, ekipažas tęs Dakarą

Sekmadienį Saudo Arabijoje įvyko pirmasis ko gero sunkiausių lenktynių pasaulyje Dakaro ralio greičio ruožas, kuriame ilgą laiką tarp lyderių buvęs Vaidoto Žalos ir Paulo Fuiza ekipažas („Agrorodeo“, Mini John Cooper Works Rally) likus vos 20 km iki finišo sustojo dėl sankabos problemų.

V.Žalą į finišą partempė Benediktas Vanagas. Nors iš pradžių buvo manyta, kad „Mini“ turi tik sankabos problemų, tačiau vėliau V.Žala išgirdo ir neraminančius garsus iš variklio, o tai galėjo reikšti ir Dakaro pabaigą.

Automobilį atidavus mechanikams ir jį išardžius, buvo pakeista sankaba ir greičių dėžė, o jas surinkus ir užvedus automobilį, pirmosios žinios geros – nesigirdi jokių pašalinių garsų.

„Kol kas atrodo neblogai, garsai – neblogi. Sunku patikėti, kad viskas veikia. Greičiausiai kliuvo davikliui, o kadangi daviklis protingas – išjungė motorą. Prasidėjo garsai, orkestras viduriuose…“, – sakė V.Žala.

„Gyvenime taip būna, kad baigiasi didelės bėdos, prasideda mažos – sudraskytas posparnis, nėra atsarginio, reikia taisyti (juokiasi, – aut. past.)“, – pridėjo jis.

V.Žalos stovykloje lankosi ir „X Raid“ atstovai, kurie patikino, kad viskas turėtų būti gerai ir V.Žala gali eit ilsėtis.

All good. Mažylis gyvas. Einam ilsėtis ir pirmadienio rytą vėl lekiam. Ačiū visiems už palaikymą! 🤜🤛

Agrorodeo

Šiaulių bankas
Motul Lietuva
Bunasta

Alterna auto UAB
Švenčių studija
Klaipėdos LEZ
Nosted & UAB

Posted by Vaidotas Žala – Agrorodeo Racing on Sunday, January 3, 2021

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...