Gordonas viešai išjuokė Filipą Kirkorovą: „Vietoj smegenų – plunksnos“

Ukrainos televizijos laidų vedėjas ir žurnalistas Dmytro Gordonas socialiniuose tinkluose paskelbė Filipo Kirkorovo kalbos fragmentą. Ten jis prisipažįsta meilėje tėvynei ir giriasi, kad iš jos neišvyko.
„Kol visi bėga iš šalies, aš pasilikau. Na, ką daryti? Čia visas mano gyvenimas. Čia viskas, kas susiję su mano pradžia. Čia yra mano ateitis, mano vaikų ateitis, mūsų vaikų ateitis“, – pasakoja scenoje Filipas, stovintis blizgančiu geltonu kostiumu.

Pats D.Gordonas šį pasirodymą pakomentavo trumpai: „Kai vietoj smegenų – plunksnos.“

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Гордон (@gordondmytro)

Primename, kad Rusijos dainininkas Filipas Kirkorovas, palaikantis karą Ukrainoje, dabar ilsisi Monake. Gatvėje šviesiu paros metu miesto gyventojai jį užsipuolė dėl jo prorusiškos padėties.

Praeivis, pamatęs Kirkorovą, nusekė jį su telefonu rankose. Jis paklausė Putino pakaliko: „Kieno Krymas?” Tačiau menininkas niekaip nereagavo, toliau ėjo lėtai.

Unian pasidalintame vaizdo įraše, vyras Kirkorovui taip pat liepė važiuoti į savo „Zasranską“ (Rusija) ir ten pailsėti, o Monake jam nėra ką veikti: „Kol Ukrainoje žudo vaikus, jūs Monake ilsitės?”

Tada į situaciją įsikišo moteris, Filipą išvadinusi žiurke. Ji pasiūlė jam parodyti berniuką iš Ukrainos, nukentėjusį nuo karo, tačiau Kirkorovas į tai taip pat nereagavo.

Neseniai dalyvavęs koncertuose aneksuotame Kryme ir vadinęs okupacinę Rusijos kariuomenę „herojais“, atlikėjas gerokai išsigando viename JAV restoranų išgirdęs tradicinį ukrainiečių pasisveikinimą „Šlovė Ukrainai“.

Vaizdo įraše, kuris, kaip teigiama UNIAN, darytas viename iš Las Vegaso restoranų, matyti eilėje stovintis rusų pop žvaigždė. Tuomet keli asmenys sušunka nacionalinį ukrainiečių pasisveikinimą „Slava Ukraini! Herojam slava!“ ir F. Kirkorovo veidas gerokai ištįsta. Suvokęs, kad grėsmės nėra, jis kiek atsipalaiduoja ir toliau kažką įnirtingai skaito telefono ekrane.

F. Kirkorovui kol kas nėra taikomos Vakarų šalių sankcijos, tik pavienės šalys, įskaitant Baltijos šalis ar Moldovą, yra įvedusios jam draudimą atvykti į jų teritoriją.

Atlikėjas atvirai palaiko Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir dalyvauja įvairiuose Kremlių palaikančiuose projektuose.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer