Greičiau prisirinkite kaštonų: išgydys net didžiausią skausmą!

Rudenį, kai ant žemės pabyra šimtai kaštonų, puiki proga išmėginti jų veiksmingumą ir naudą. tv3.lt skaitytoja Albina iš Žemaitijos sako, kad iš kaštonų pagamintas natūralus vaistas gali padėti išgydyti itin skausmingas kūno vietas.

Jos teigimu, trinti ir džiovinti kaštonai yra puikus pagalbininkas, siekiant sumažinti ataugų skausmą.

Daugelis iš mūsų yra susidūrę su kulne arba nugaros srityje esančiomis skausmingomis ataugomis. Skaitytoja tvirtina, kad pirmoji pagalba gali būti būtent lauke, rudenį, randami kaštonų vaisiai, o jų poveikis – šimtaprocentinis. Milžiniškas pliusas – šie vaistai jums nieko nekainuos.

Prisirinkite prinokusių kaštono vaisių, juos sumalkite su mėsmale ir išdžiovinkite krosnyje arba orkaitėje. Skaitytoja įspėja, kad kvapas gali patikti ne visiems, o džiovinti reikia atsargiai, kad nesudegtų.

Sumaltus ir išdžiovintus kaštonus galima naudoti daug kartų: juos reikia pašildyti ir dėti ant vietų, kur susiformavo skausmingos ataugos.

Galima supilti į kojinę ar drobinį maišelį ir šildyti skausmingą vietą, atvėsus kaštonams juos vėl pašildykite ir dėkite ant skausmingos vietos. Procedūrą kartokite, kol skausmas išnyks. Pasak moters, skausmai ims slopti jau po kelių kartų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...