Griežta teismo nutartis žiauriai 17-metę jurbarkiškę sumušusiam budeliui – ant kojos vėl mūvės apykoję

Visuomenės pasipiktinimo sulaukęs teismo sprendimas sušvelninti nepilnamečiui jurbarkiškiui kardomąsias priemones, kuris po pasikėsinimo išžaginti 17-metę merginą ją žiauriai sumušė, regis, davė vaisių.

Antradienį teismas įtariamąjam nusprendė grąžinti intensyvią priežiūrą – ant kojos bus grąžinta apykojė, jis negalės išvykti iš Lietuvos ir bendrauti su asmenimis, nurodytais teismo nutartyje.

Antradienį Klaipėdos apygardos teismas nagrinėjo nepilnametės advokato skundą, kuriame buvo reikalaujama grąžinti įtariamajam kardomąją priemonę.

Teismo atstovė Gintarė Daugėlaitė portalui tv3.lt patvirtino, kad Tauragės apylinkės sušvelnintą teismo nutartį Klaipėdos apygardos teismas panaikino ir dabar nusikaltusiam jaunuoliui bus taikoma intensyvi priežiūra.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad jaunuolis, kuris nepilnametei merginai sulaužė žandikaulį po pasikėsinimo ją išžaginti, ilgą laiką praleido namuose su uždėta apykoje.

Nukentėjusios merginos advokatas Mindaugas Vasiliauskas patikino, kad toks teismo sprendimas tenkina.

„Toks sprendimas mus tenkina. Mes manėme, kad pirmosios instancijos nutartis yra nepagrįsta ir apygardos teismas, peržiūrėjęs skundą, mūsų argumentus palaikė tinkamais ir pagrįstais, tad nutartį panaikino“, – kalba advokatas.

M. Vasiliauskas pridūrė, kad nukentėjusios merginos būklė šiuo metu gerėja, tačiau yra psichologiškai palaužta.

Advokatas priduria, kad artimiausiu metu vyks papildomos liudytojų apklausos.

Kardomoji priemonė jaunuoliui po šios teismo nutarties bus taikoma iki šio mėnesio pabaigos, o vėliau prokuroras, atsižvelgdamas į ikiteisminio tyrimo duomenis, amžių ir mokyklos pradžią, spręs, kaip tą kardomąją priemonę reikės pratęsti toliau, kad jaunuolis galėtų grįžti į mokyklą.

Portalas tv3.lt primena, kad liepos pabaigoje Tauragės apylinkės teismas buvo priėmęs sprendimą sušvelninti kardomąsias priemones įtariamajam, kuris yra Jurbarko politikės sūnus.

Kraupus įvykis prieš 17-metę buvo įvykdytas gegužės 26-osios rytą, kaimo turizmo sodyboje.

Mergina iš ligoninės buvo išleista tik po 18 dienų Kauno medikų nuolatinės priežiūros.

Neblaivus paauglys, smurtavęs ir siekęs išžaginti nepilnametę, tąkart nukentėjusiajai pažeidė trachėją, išmušė dantį, sužalojo žandikaulį.

Sulaikytam jaunuoliui policijos pareigūnai siaubingo įvykio vakarą nustatė girtumą – 1,12 prom. alkoholio.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...