Iš mirusio futbolininko artimųjų – jautri žinutė: prašo paremti

Rugsėjo 24-ąją šalį apskriejo žinia apie Anapilin iškeliavusį Lietuvos vyrų nacionalinės ir salės futbolo rinktinės žaidėją Artūrą Rimkevičių. Neoficialiais duomenimis, vyras nusižudė.

Su 36-erių metų vyru atsisveikinti bus galima Kauno laidojimo namuose S. Žukausko g. 3B nuo rugsėjo 26 d., ketvirtadienio ryto iki rugsėjo 27 d., penktadienio 13 val.

Amžinam poilsiui Artūras Rimkevičius atguls Kauno Petrašiūnų kapinėse.

Velionio artimųjų prašymu, kviečiame nenešti vainikų ir krepšelių, o pagal galimybes šią sunkią valandą paremti be tėčio ir vyro likusias Artūro žmoną Editą ir dvi dukreles, skelbiama socialinio tinklo „Lietuvos futbolas“ paskyroje.

Aukoti galima ir į sąskaitą LT897300010097731774 (Bankas Swedbank).

Savo karjeroje A. Rimkevičius yra profesionaliai rungtyniavęs Lietuvoje, Latvijoje, Graikijoje ir Brunėjuje.

2010-aisiais A. Rimkevičius debiutavo Lietuvos rinktinėje ir per sužaistas septynerias rungtynes pasižymėjo 3 įvarčiais.

Futbolininkas 2012-aisiais metais tapo rezultatyviausiu A lygos žaidėju, kuomet atstovaudamas „FK Šiaulių“ ekipai įmušė net 35 įvarčius bei buvo pripažintas geriausiu Lietuvoje žaidžiančiu futbolininku.

Toks pasiekimas A. Rimkevičiui tuomet užtarnavo neeilinį pasiekimą – puolėjas su savo įvarčiu kraičiu, surinktu per 2012-uosius, pasaulyje nusileido tik Lioneliui Messi (50 įvarčių) ir Cristiano Ronaldo (46 įvarčių).

Su Kauno „FBK Kauno“ vienuolike 2007-aisiais A. Rimkevičius tapo A lygos čempionu.

2014 metais, žaisdamas Kauno „Stumbro“ ekipoje, puolėjas tapo rezultatyviausiu I lygos žaidėju.

„Stumbro“ klube futbolininkas 2016 metais ir užbaigė profesionalo karjerą, kuri truko 16 metų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...