Išgirdusi, kas grupėje pakeis mirusį Čižauską, kaunietė parašė laišką: „Reikia tai pasakyti garsiai“

„Esu didelė lietuviškos muzikos gerbėja ir, neslėpsiu, žinia apie Donato Čižausko mirtį bei galimą grupės „2 Donatai“ iširimą, mane labai sujaudino. Tokia muzika, tokios dainos – nejaugi nieko nebebus“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Eglė iš Kauno.

Dabar jau galiu tik pasidžiaugti – kokia laimė, kad net po Donato mirties grupė nusprendė toliau koncertuoti ir prie grupės prisijungė buvęs Donato kolega Donatas Balvočius.

Aišku, lietuviai nebūtų lietuviais, jeigu nesipiktintų ir nerėkautų apie tai, kad nereikėjo atkurti grupės, kad kam čia reikia to šou ir geriau palikti mirusįjį ramybei ir nutraukti veiklą.

Reikia tai pasakyti garsiai

Bet ar tikrai jūs taip galvojote? Nejaugi jums trukdo, kad Lietuvoje bus geros muzikos ir šaunių atlikėjų? Reikia tai pasakyti garsiai:

Mano nuomone, nuostabus sprendimas buvo tęsti veiklą, dainuoti, džiuginti žmones ir tokiu būdu parodyti, jog gyvenimas tęsiasi, o muzika gali sušildyti.

Galų gale, net atminimo koncertas bus skirtas tam, kad iš surinktų lėšų būtų suteikta pagalba mirusio Donato šeimai – žmonai ir dukrytei.

Taigi, siūlau mažiau komentuoti ir geriau pasidžiaugti už tai, kad net po tragedijos muzika gali padėti sušildyti žmonių širdis.

Autorius: skaitytoja Eglė

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer