Iškėlė versiją, kodėl Anglijoje buvo nužudyta 9-metė lietuvė: vaikinas galėjo kerštauti mergytės mamai?

Tragedija lietuvių šeimoje Anglijoje. Bostono mieste gatvėje užpuolikas peiliu mirtinai sužalojo devynerių metų lietuvę. Policija sulaikė du įtariamuosius, tačiau vėliau paleido. Dar vėliau paskelbta naujo įtariamojo paieška. Šeštadienį pranešta, kad įtariamasis jau sulaikytas. Juo tapo 22 metų vaikinas.

Tragiško įvykio sukrėsta ne tik lietuvių, bet ir visa miestelio bendruomenė.

Vietos gyventojai apie nelaimės ištiktą šeimą atsiliepia labai palankiai, kalba, kad užpuolimo metu mergaitės motina galėjo būti netoli, savo darbovietėje, o dukrelė tuo metu esą galėjo žaisti su savo mažesniąja seserimi.

Žmonės kalba, kad įdarbinimo agentūroje dirbanti mergaitės motina sulaukdavo grasinimų iš savo klientų kitataučių imigrantų, ieškančių darbo, tačiau negali suprasti, kas ir kodėl nužudė jos mažametę dukterį.

Devynerių metų lietuvę Liliją užpuolikas peiliu mirtinai subadė Rytų Anglijoje Linkolnšyro grafystės mieste Bostone ketvirtadienį vakare. Nelaimė įvyko ramioje gatvėje šalia mergaitės motinos darbovietės. Ne tik vietos lietuviai, bet ir plati miestelio bendruomenė sukrėsta.

„Vaiko mirtis, netektis, nužudymas, labai labai sunki, sukrečianti nelaimė. Kad nutiko tėvams lietuviams, kai paliečia bendruomenę, žmones iš tos pačios šalies, labai sukrečia bendruomenę“, – sako Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė.

Policija tik penktadienį paskelbė nužudytosios mergaitės vardą ir pavardę – ir tuomet paaiškėjo, kad ji lietuvė.

„Ji mirė Fontano gatvėje vakar vakare, kaip manome, dėl durtinės žaizdos. Mintimis mes su Lilijos šeima ir draugais, padarysime viską, ką galime, padėdami jiems šiuo skaudžiu metu. Toliau dirbame didelėmis pajėgomis neskaičiuodami valandų, kad tyrimas vyktų kuo greičiau“, – sako Linkolnšyro policijos atstovė Kate Anderson.

„Bendruomenė jungiasi prie užuojautos šeimai, esame labai sukrėsti, didelė nelaimė, tragedija, kiek galime, bandome padėti. Daug užklausų dėl įtariamųjų, kiek galime, savo kanalais darome“, – sako A. Černiauskaitė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer