Išoperuota 6000 auglių turėjusi moteris: šiandien ji neatpažįstama

Moteris, kuri dešimtmečius kentė pasitikėjimą savimi naikinančius neįprastos ligos simptomus, šiandien pagaliau ir vėl laiminga. Po skaudžios istorijos paviešinimo, jai buvo pasiūlyta medikų pagalba.

Visas moters kūnas buvo nusėtas 6 tūkst. auglių. Tai neįprastos ligos – neurofibromatozės – kaltė. Retas negalavimas ją kankina nuo mažens. Šia liga serga vos keletas žmonių visame pasaulyje.

Indianos valstijoje gyvenančiai Libby Huffer (45) buvo pasiūlyta tapti televizijos laidos „The Doctors“ heroje. 2017 m. birželį moteriai atlikta antroji „electrodessication“ operacija, kurios metu nuo jos veido buvo pašalinta 1000 auglių. Kadangi po šios operacijos veidas liko nusėtas žaizdų, prireikė ir lazerinės procedūros, kurios metu buvo išlyginta oda. Šiandien Libby gali džiaugtis pritrenkiančia išvaizda.

Libby reta odos liga buvo diagnozuota, kai moteriai tebuvo 5-eri metai. Neurofibromatozė – tai genetinis sutrikimas, kuris sutrikdo ląstelių augimą ir sąlygoja auglių formavimąsi nerviniame audinyje, rašo dailymail.co.uk.

Pirmieji augliai, kurių nebuvo labai daug, iškart lėmė klasiokų patyčias ir laimingos mažos mergaitės dienos baigėsi. Dėl pašaipų moteris netgi pasikeitė vardą iš Elizabeth į Libby. Visgi liga progresavo – nėštumas lėmė auglių padaugėjimą iš dešimčių į tūkstančius.

„Su metais jų atsiras vis daugiau. Savo vaikams sakau, kad mane pabučiavo angelas – tada jie nustoja klausinėti. Na, o aplinkiniai – nėra susidūrę su tokiu atveju, jiems reikia pasakoti kur kas plačiau“, – nusprendusi savo istorija pasidalinti su visu pasauliu, atviravo Libby.

Augliai ne tik sudarkė moters kūną, bet ir kelia skausmus, o ir užmigti jai labai sunku. Be viso to, Libby vartoja 13 skirtingos rūšies vaistų. Augliai paveikė ir kasdienę moters rutiną – sunku buvo susirasti darbą ar širdies draugą. Anksčiau ji i nerimavo dėl to, kaip atrodo kitiems, ką žmonės galvoja. Aplinkiniai dažnai baksnodavo pirštais, o vaikai išsigąsdavo.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...