Ištikimas šuo jau penkerius metus laukia mirusio šeimininko buvusioje jo darbo vietoje

Sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Šuneliui iš Kinijos ši draugystė niekada nesibaigia. Pastaruosius penkerius metus ištikimas augintinis, vardu Da Huangas, kantriai laukia, kol sugrįš nuo vėžio miręs jo šeimininkas ponas Šenas.

Ar lyja, ar saulė šviečia, ištikimas šuo atsisako palikti buvusią vyro darbo vietą, tikėdamasis, kad dar kartą pamatys savo mylimą šeimininką. Vietos žiniasklaida „Liaoshen Evening News“ pranešė, kad vyras nusprendė pasilikti vargšą gyvūną jį radęs savo kabinete.

Ponas Šenas priglaudė Da Huangą savo kabinete, reguliariai jį maitino ir maudė. Per trejus metus šunelis tapo vyro keturkoju padėjėju ir pora dienas leido kartu. Kiekvieną rytą Da Huangas laukdavo šeimininko automobilių stovėjimo aikštelėje ir sutikdavo poną Šeną. Jis jį pamatydavo iš tolo ir noriai vizgindavo uodegą.

Jis taip pat padėdavo vyrui saugoti teritoriją. Lodamas įspėdavo jį, kai pamatydavo nepažįstamą transporto priemonę.

Vieną 2015 metų dieną vyras neatvyko į savo kabinetą kaip įprastai. Ponui Šenui buvo diagnozuotas vėžys ir jis staiga mirė. Jis negavo progos atsisveikinti su savo pūkuotu širdies draugu Da Huangu, kuris ir toliau laukė jo automobilių stovėjimo aikštelėje.

Po kurio laiko Da Huangas pradėjo ieškoti pono Šeno. Vietos gyventojai sakė, kad yra matę šunelį, klaidžiojantį po apylinkes. Kai šuo pamatydavo žmogų, panašų į jo šeimininką, pribėgdavo prie jo vizgindamas uodegą, ir uostinėdamas patikrindavo, ar tai ponas Šenas.

„Supratęs, kad tai ne ponas Šenas, Da Huangas, nuleidęs galvą, pamažu atsitraukdavo“, – žurnalistams pasakojo viena kaimynė.

Nors jo paieškos visada baigdavosi nusivylimu, ištikimas augintinis pasirodo automobilių stovėjimo aikštelėje kiekvieną dieną 15 val., tuo metu, kai ponas Šenas pradėdavo savo pamainą.

„Mums visiems labai smalsu, – pridūrė gyventojas. – Da Huangas ryžtingai laukė penkerius metus. Kiek dar laiko jis lauks?“

Da Huango ištikimybė sujaudino daugelį vietinių gyventojų, kurie susivienijo tam, kad prižiūrėtų šunelį po pono Šeno mirties. Komplekse jie pastatė būdą, kurioje galėtų miegoti Da Huangas. Jie taip pat kasdien atneša jam maisto. Kai kurie kaimynai bandė priimti šunį pas save, tačiau ištikimas augintinis atsisakė palikti aikštelę, kurioje dirbo ponas Šenas.

„Mes nebežiūrime į jį kaip į paprastą šunį, jis yra mūsų kaimynas“, – sakė gyventojai, pasiryžę pasirūpinti šuneliu.

Kad Da Huangas žiemą nesušaltų, kaimynai planuoja pastatyti jam naujus namus netoli buvusios pono Šeno darbo vietos.

„Tai labai gerai pažįstama Da Huangui vieta, nes tai yra ten, kur jis atkakliai laukia grįžtančio šeimininko“, – pridūrė vietos gyventojai.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...