Italiją sukrėtė „Matuko istorija“: ant berniuko kūno nerado sveikos vietos

Italiją sukrėtė šiurpi mažamečio mirties istorija, itin panaši į pernai nutikusią Kėdainiuose. 20-ies mėnesių berniukas mirė atvežtas į Novaros ligoninę, o motina ir jos draugas yra įtariami mirtinai jį sumušę. Teismo medikų atliktas skrodimas parodė, kad įtariamųjų versija apie „iškritusį iš lovytės“ vaiką neatitinka tikrovės – sužalojimai, kuriuos jis patyrė, negalėjo atsirasti iškritus iš lovos.

Gegužės pabaigoje italus supurtė žvėriškas mažamečio nužudymas. Gegužės 23-ąją greitosios pagalbos brigada atvyko pas 22-ejų Gaia Russo ir jos sugyventinį, 23-ejų Nicolas Musį į namus. Pora atvykusiems medikams tvirtino, kad „vaikas persivertė per lovytės kraštą ir stipriai susitrenkė“. Jau po kelių dienų atlikus teismo medicinos ekspertizę, paaiškėjo, kad vaiko patirti sužalojimai negalėjo atsirasti nukritus nuo lovytės. Tuomet pora nusprendė daugiau nieko nekomentuoti, rašoma „Novaranetweek.it“.

Policijos pareigūnus iškvietė pirmieji atvykę medikai pamatė ant vaiko kūdikio hematomas. Pareigūnai taip pat buvo priversti vykti į ligoninę, kur dėl „negalavimo“ buvo nuvežtas ir motinos sugyventinis. Vyras išspyrė palatos duris ir grasino medikams.

Vėliau paaiškėjo, kad ant Leonardo kūnelio buvo gausu kraujosruvų ir sumušimų. Skrodimas parodė, kad dvejų nesulaukusiam berniukui nuo vieno iš smūgių plyšo kepenys. Pagrindinė mirties priežastimi įvardijamas smūgis į pilvo sritį. Berniukas dėl vidinio kraujavimo mirė per pusvalandį. Prokurorų teigimu, sužalojimai buvo ant viso kūno – galvos, pilvo, krūtinės, net genitalijų srityje.

Nėščiai mamai yra paskirtas namų areštas, jo sugyventinis Nicolas Musis teismo laukia kalėjime. Ši pora jau buvo žinoma socialiniams darbuotojams ir buvo įtraukta į rizikos šeimų sąrašus.

„Thesocialpost.it“ skelbia, kad kalėjime nuosprendžio laukiantis G. Russo sugyventinis Nicolas Musis bandė nusižudyti. Motina iki šiol neigia prisidėjusi prie mažylio linčo.

Birželio mėnesį italų žiniasklaida pakalbino N. Musio motiną, kuri pripažino, kad jos sūnus nuo pat paauglystės buvo linkęs smurtauti. Žiniasklaidoje taip pat paviešintos ir poros susirašinėjimo žinutė. Tariamai N. Musis yra savo sugyventinei rašęs: „Eik namo, nes kitaip uždaužysiu tavo sūnų“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...