Jaudinanti žinia apie žuvusią 17-metę Šiauliuose: šį penktadienį turėjo švęsti 18-ą gimtadienį

Pirmadienį visą Lietuvą sukrėtė skaudi nelaimė Šiauliuose, kuomet kilusio gaisro metu žuvo trys žmonės – du vyrai ir 17-os metų mergina, kuri gelbėdamasi iššoko pro balkoną. Šiandieną nuskambėjo ir dar daugiau liūdnų detalių – iš 9 aukšto iššokusi 17-metė šį penktadienį būtų minėjusi savo 18-ą gimtadienį.

Naujienų portalo tv3.lt šaltinių duomenimis žuvusi jauna mergina šį penktadienį turėjo švęsti 18-ą gimtadienį, tačiau artėjanti šventė virto laidotuvėmis.

Paskutinės gyvenimo akimirkos

Kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt įvykio detales pasakojusi šalia merginos buvusi liudininkė Milda teigė, kad 17-metės veide buvo matyti ašaros ir panika. Kęsdama skausmą jauna mergina vos laikėsi ant 9 aukšto balkono turėklų, teigė, kad daugiau kęsti nebegali, nušoks.

Nors Milda ir bandė raminti merginą, ragino ją pakentėti ir sulaukti gelbėtojų ugniagesių, tačiau neišsilaikiusi ant turėklo 17-metė nukrito iš 9 aukšto. Mildos žiniomis, nukritusi mergina buvo gyva, kvėpavo, tačiau jos gyvybė užgeso po kelių valandų ligoninėje.

„Kai ji nukrito, aš staigiai iš 8 aukšto nulėkiau į apačią ir pasakiau greitajai, kur ji guli. Priėjusi prie jos dar mačiau, kad ji kvėpavo. Tą sakė ir greitoji, kad ji tuomet dar buvo gyva.

Tik vakare sužinojau, kad jos gyvybė užgeso. Visiška tragedija, niekaip negalėjau nuo jos atsitraukti, be galo širdį skauda. Jai ten buvo pragaras“, – jautriai dalinasi paskutinėmis gyvenimo akimirkomis šalia jaunos merginos buvusi liudininkė.

Visą liudininkės pasakojimą galite skaityti čia.

Tragiška nelaimė

Naujienų portalas tv3. lt primena, kad liepos 3 d. apie 13 val. 6 min. Šiauliuose, Aido g., dvylikaaukščio namo devintame aukšte esančiame bute kilo gaisras, kurį užgesinus rastas mirusio vyro (gim. 1979 m.) kūnas be išorinių smurto žymių.

Taip pat devinto aukšto laiptinės aikštelėje rastas apdegęs nenustatytos tapatybės mirusio vyro kūnas.

13 val. 55 min. į Šiaulių ligoninę iš Šiaulių, Aido g., pristatyta ir dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta mergina (gim. 2005 m.), kuri iššoko iš degančio buto per balkoną.

20 val. 45 min. mergina ligoninėje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Naujienų portalo tv3.lt žiniomis aiškėja, kad bute, kuriame kilo gaisras, viskas galėjo prasidėti nuo nesaugaus rūkymo.

Svarstoma, kad pirmiausia ėmė degti fotelis. Kaimynai pasakoja, kad gaisro išvakarėse bute buvo neramu, girdėjosi žmonių balsai, galbūt buvo švenčiama.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer