Jurgitos mylimojo reakcija išgirdus, kad jis nėra vaiko tėvas, pritrenkė „Namo“ dalyves

Naujausioje projekto „Namas“ laidoje ir vėl netrūko dramų. Jurgitos laidoje laukė jaudinanti kelionė. Sužinojusi, kad po jos širdimi plaka dar viena širdelė, Jurgita ryžosi išsiaiškinti, kokius – rausvus ar mėlynus – drabužėlius jai reikės ruošti naujam stebuklui.

Apsilankymas pas gydytojus Jurgitai praėjo puikiai – moteris sužinojo, kad greičiausiai susilauks berniuko, o pasaulį išvysti jis turėtų jau kitų metų vasarį.

„Viskas gerai. Daktarė nuostabi. Kolektyvas puikus. Žinios geros. Labai laiminga“, – džiaugsmo neslėpė Jurgita.

Tačiau grįžus nao Jurgitos laukė dar vienas siurprizas – „Name“ apsilankė jos mylimasis Aivaras. Visų dalyvių ir savo mylimojo akivaizdoje Jurgita turėjo pripažinti, kad jos kūdikio biologinis tėvas yra visai ne jis.

Išgirdęs šiuos reikšmingus žodžius Aivaras ryžosi žingsniui, kurio nesitikėjo nei pati Jurgita, nei kitos projekto „Namas“ dalyvės.

Kaip į šią žinią reagavo Jurgitos mylimasis, žiūrėkite vaizdo siužete.

Primename, kad tai – ne pirmas Jurgitos vaikas. Moteris tv3.lt skaitytojams pasakojo, kad šiame projekte dalyvauti ją paskatino jos vaikai.

„Čia atvažiavau dėl didžiausios savo problemos – paimtų vaikų, mano didžiausias tikslas yra juos susigrąžinti“, – patikino moteris.

Paklausta, ar moteris nebijo spręsti savo problemų televizijoje, matant visiems kitiems žiūrovams, Jurgita sako, kad viešumas yra jai mažiausia problema.

„Negalvoju apie tai, ką kalbės žmonės, ką pamatys per televiziją. Žinau, kas manęs laukia – tegul kalba, aš čia einu dėl savo vaikų“, – drąsiai sakė projekto dalyvė.

Laidą „Namas“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...