Kaimynai nebežino, ką daryti: porų meilės žaidimai girdimi gatvėse

Anglijos miestų tarybos atskleidžia problemų, susijusių su meilės žaidimų triukšmu, mastą, kai kurios netgi įrengia aparatūrą, įvertinančią kaimynams keliamų trikdžių lygį.

Poros, besimėgaujančios audringais meilės seansais, praėjusiais metais Anglijoje sukėlė mažiausiai 168 kaimynų nusiskundimus, rašo mirror.co.uk.

Kai kurios institucijos bandė vertinti orgijų keliamo triukšmo lygį, pasinaudodamos garso įrašymo aparatūra. Išsami informacija, atskleista pagal apklausą dėl informacijos laisvės, parodė, kad vienas asmuo skundėsi Warwick

Tarybai, jog jų virtuvėje su atviru langu ir įjungtais apšvietimais buvo matyti ir girdėti, kaip mylisi jų kaimynai. Kitas teigė, kad jų gyvenimą drasko žmonių, kurie daugiau nei dvejus metus užsiima energingu seksu, garsai.

Mylisi prie atvirų langų

Veikfilde, Vakarų Jorko valstijoje, vienas asmuo skundėsi „garsiu sekso triukšmu prie atviro lango, kad girdėtų visa gatvė“.

Taip pat buvo atvejis, kai galvūgalis buvo ne kartą daužomas į sieną. Pendle Council Lankašyre skundėsi dėl „itin garsaus dejavimo, aimanavimo ir rėkimo“.

Pranešama, kad Hale kaimynai mėgavosi seksu lauko sūkurinėje vonioje, o Satono taryboje pietų Londone užregistruoti keturi atvejai. Vienas jų ‒ „Pora garsaus sekso metu laiko plačiai atvertus langus. Jie mus pažadina vidury nakties arba anksti ryte“.

Tačiau tikėtina, kad atvejų skaičius bus daug didesnis, nes tarybose susikaupia skundai ne tik dėl seksualinių išsidirbinėjimų triukšmo, bet ir bendrai dėl keliamo triukšmo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer