Kalėdų dienos košmaras: berniuko gyvybė užgeso vos atidarius dovanas

12-os metų berniukas iš Češyro, Jungtinės Karalystės, Kalėdų dieną, atidaręs šeimos padovanotas dovanas ir žaisdamas su draugais, staigiai mirė nuo anafilaksinio šoko.

Casonas Hallwoodas (12) prarado sąmonę žaisdamas vaikų žaidimų aikštelėje, vos prieš kelias valandas pietavęs su mama, trimis vyresniais broliais ir seneliais. Jis buvo skubiai išvežtas į ligoninę, bet netrukus mirė.

Gydytojai mano, kad astma sirgęs ir riešutams alergiškas berniukas patyrė anafilaksinį šoką, nors jo pomirtinė medicininė apžiūra dar neatlikta.

Šeimos draugė Sam Decruz sakė: „To neturėtų išgyventi nė viena mama ar tėtis. Jokią metų dieną, ir juo labiau per Kalėdas.“

Dėl prastos sveikatos berniukas anksčiau Kalėdas leisdavo ligoninėse, bet praėjusią savaitę atrodė sveikas. Parke žaisdamas su draugais jis staiga pradėjo dusti. Prie jo tuoj pat pribėgusi ir vaistų jam suleidusi mama persigandusi iškvietė greitąją.

Tris vyresnius brolius turintis Casonas buvo išvežtas į Leightono ligoninę Kru mieste, bet, deja, netrukus mirė, rašoma portale „DailyMail“.

Casono atminimui sukurtas „GoFundMe“ puslapis, kuriame jau surinkta daugiau nei 8 tūkst. svarų.

Sekmadienį puslapį sukūrusi S. Decruz rašė: „Pati esu mama, bet net negaliu įsivaizduoti, kokį skausmą dabar patiria Louise ir trys jos sūnūs Cowenas, Corley ir Caidenas. Louise visą savo gyvenimą skiria vaikams, jai jie visada buvo svarbesni už ją pačią. Casonas buvo jų šeimyninio gyvenimo siela, ypač savo mamai Louise. Jis tikrai neleisdavo jai nuobodžiauti. Jis buvo pagrandukas, todėl daug kas jam buvo atleidžiama. Jis mamą priversdavo juoktis ir verkti, bet svarbiausia – beprotiškai ją mylėjo. Jie niekada ilgam nesiskirdavo, buvo geriausi draugai. Casonas buvo žavus smarkuolis, su juo nebūdavo dviejų viena į kitą panašių dienų. Žinia apie jo tragišką mirtį sukrėtė daugybę žmonių.“

S. Decruz sakė: „Tie vieneri metai, kuriuos jis praleido ne ligoninėje, baigėsi šitaip.“

Dėkodama žmonėms už jų aukas, ji pridūrė: „Casono šeimos vardu, noriu visiems pasakyti didelį ir nuoširdų ačiū. Visiems tiems, kurie siunčia meilę ir palaikymą, kurių dabar jiems labai reikia. Louise yra labai maloniai nustebusi ir negali patikėti, kad ją palaiko tiek žmonių.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...