Karpavičiaus šeimos dramoje – naujos detalės: pusseserė įvardijo šokiruojantį faktą

Raimondo Karpavičiaus šeimos drama tęsiasi. Pirmoji R. Karpavičiaus žmona Audronė pasakoja, kad pastaruosius metus, iki pat verslininko mirties, su juo pasimatyti negalėjo nei ji, nei sūnus, nei anūkai. Pasak Audronės, R. Karpavičius buvo slepiamas. Vienintelis žmogus, kuriam visgi pavyko susitikti su Raimondu ir pamatyti jo sveikatos būklę, buvo jo pusseserė Vanda Mykolaitienė. Tai, ką ji papasakojo laidoje „Prieš srovę“, užminė mįslę.

V. Mykolaitienė su savo pusbroliu susidūrė vasario 17-ąją Nidoje. Moteris teigia, kad iš šeimos išgirdusi apie Raimondo ligą ir tai, kas vyksta, nutarė pati įsitikinti istorijų tikrumu ir pamatyti savo pusbrolį akis į akį. Vaizdas, kurį pamatė Vanda, ją tikrai sukrėtė.

„Nidoje aš pamatau: jis pargrįžta iš pasivaikščiojimo su savo tuo metu dar drauge. Žinoma, jis truputį nustemba, lyg ir pasimeta. Aš jį apkabinu ir sakau: „Raimondai, labai atsiprašau už tą netikėtą vizitą. Pamačiau automobilį kieme ir supratau, kad būtinai turiu tave pamatyti“. Jis absoliučiai man nieko neatsakė. Aš jį apsikabinau, jis mane taip pat apsikabino, bet tas apsikabinimas nebuvo šiltas. Ir visą laiką jis tylėjo“, – laidoje pasakojo R. Karpavičiaus pusseserė.

Pasak Vandos, Raimondas jai neištarė nė žodžio – vyras buvo pasikeitęs kardinaliai. Grįžus namo R. Karpavičius buvo pasodintas ant sofos, jam buvo nurengta striukė. Vanda teigia, kad jis greičiausiai negalėjo pats nusirengti, todėl jam padėjo tuo metu dar jo drauge buvusi Aistė. Lyg to būtų negana, Vanda teigia, kad dėl savo ligos Raimondas kalbėti išvis negalėjo.

„Aš jo klausiu: „Raimuti, kaip tu, kaip tu laikaisi, kaip tavo sveikata?“. Jis pakėlė ranką prie savo rando, nuleido ranką, žvilgtelėjo į mane, nuleido akis“, – laidoje pasakojo V. Mykolaitienė.

Moteris teigia, kad Raimondas su ja bendravo tik gestais. Ši detalė Vandai užminė mįslę, kaip dar vasario 17-ąją kalbėti negalėjęs Raimondas jau kovo pradžioje pakeitė testamentą, o to paties mėnesio pabaigoje surengė vestuves. Moteris stebuklingo išgijimo versiją atmeta.

Daugiau apie mįslingą Vandos susitikimą su pusbroliu R. Karpavičiumi žiūrėkite vaizdo reportaže:

Primename, kad po milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus mirties jo buvusi žmona Audronė Karpavičienė testamente nerado nei savo, nei sūnaus pavardės. Didelę dalį „Marijampolės pieno konservų“ savininko turto, vertinamo daugiau nei 110 mln. eurų, paveldėjo pirmajai vyro šeimai nepažįstama moteris Aistė Grybauskienė.

Šiai moteriai verslininkas savo nekilnojamąjį turtą Lietuvoje ir Ispanijoje užrašė dar šių metų pavasarį. Tada jam buvo likę gyventi vos keturi-penki mėnesiai.

Pirmosios R. Karpavičiaus žmonos Audronės advokatas laidoje „Prieš srovę“ pateikė šokiruojančią įvykių versiją:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją. Naujausios laidos apie R. Karpavičiaus šeimos dramą įrašą galite žiūrėti čia:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...